„Trudna decyzja” i „Koniec tajemnic”- 8 i 9 tom serii Efect Ericka, K. N. Haner

 

   W tym miesiącu premierę będą mieć ostatnie tomy serii „Efect Ericka” Kasi Haner. Jestem delikatnie w tyle z czytaniem, ale staram się to nadrobić. Dziś mam dla Was recenzje dwóch części „Trudna decyzja” i „Koniec tajemnic”. To, co się dzieje w życiu bohaterów, jest jazda bez trzymanki na rodeo. Recenzje zawierają spojlery do wcześniejszych wydarzeń.„Trudna decyzja”K. N. Haner

 

 Megan spędza czas w rodzinnym domu, jej zachowanie jednak pozostawia wiele do życzenia. Dziewczyna sama nie wie do końca, czego chce i jak powinna się zachowywać. Jej związek z Brayanem powoli się rozwija, jednak nie opiera na miłości z jej strony. Razem z siostrą, jej mężem, Brayanem, Erickiem i jego przyjaciółką wylatują na sylwestra do Dubaju. Zapowiada się świetna zabawa, plaża, drinki z palemką i tańce. Jednak nie wszystko kończy się tak pięknie. Pewne wydarzenia zmuszają Meg do podjęcia trudnej decyzji. Czy jej wybór będzie słuszny?
  Życie Meghan na jej własne życzenie jest skomplikowane, nie potrafi podjąć poważnych decyzji, kiedy coś dzieje się źle ona ucieka. Jako przyszła matka powinna lepiej planować przyszłość, być odpowiedzialną i stanowczą, a nie zachowywać się jak rozkapryszona dziewczynka. Związuje się z kimś kogo nie kocha, a mężczyznę, którego kocha, odpycha od siebie. Jej powody ku temu są śmieszne, bo w głębi nadal chce z nim być. Chwilami jej zachowanie jest wkurzające, naprawdę czytałam i myślałam, matko jak można być tak durnym. Mam nadzieję, że się opamięta i ta historia skończy się pozytywnie.„Koniec tajemnic” K. N. Haner

 

  Nowy rok to nowy początek i tak też jest w życiu Meghan. Wraz z Brayanem urządzają swój dom i planują przyszłość. Wizja wspólnej drogi zapowiada się dobrze, kobieta akceptuje przeszłość swojego chłopaka, wspiera go w „walce” o syna i chce, aby był ojcem jej dziecka. Niestety dobre chwile szybko się kończą, kiedy do jej życia powraca Filip. Mężczyzna chce wiedzieć kto jest ojcem jej dziecka. Czy Meghan pozowli mu wywrócić swoje życie do góry nogami?  W tej części tyle się działo, że trudno było sobie to poukładać w głowie. Tajemnica Meghan ujrzała światło dzienne, Filip i Erick dowiadują się o jej ciąży i obaj chcą wiedzieć kto jest ojcem. Meg nie chce mieć z nim nic wspólnego, a na ojca swojego dziecka wybiera Brayana. Mężczyźni nie zamierzają odpuścić i domagają się testów, a potem swoich praw. To, co się stało w wyniku całej tej sytuacji było bardzo emocjonujące, nie zdradzę Wam szczegółów, ale akcja była naprawdę niezła. Życie Meg diametralnie się zmienia, a wianuszek jej wielbicieli nie zmniejsza się. Czy to czegoś nauczy młodą kobietę?

 

  Lubicie takie długie serie książek? Ja już troszkę jestem zmęczona tą historią, ale nie zamierzam przestać czytać, ciekawość dalszych wydarzeń mi na to nie pozwala. Jeszcze trzy tomy i koniec. 

 

 

3 komentarze:

  1. Ja nie lubię takich długich serii. Max 4 książki to jak dla mnie jest wystarczająco, wiec chyba nie skusze się na tę serię.

    OdpowiedzUsuń
  2. Siostra zapoznawała się z tą serią, ale ma jeszcze sporo tomów do nadrobienia.

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo lubię długie serie, ale w gatunku kryminał, sensacja, czy thriller, choć w tym ostatnim rzadko się zdarzają. Nie ma znaczenia dla mnie ilość tomów, ważna jest ich jakość, co sobą prezentują, czy nie rozmydlają się z sygnaturą liczbową.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger