„Niepokorna księżniczka”, Małgorzata Falkowska i Ewelina Nawara

 

   "Niepokorna księżniczka" kończy serię Kingdom of Martagon, w której poznaliśmy losy trzech par. Historia Jasminy jest bajką dla dorosłych, która przypomina bajkę o Alladynie, ale w nowoczesnym wydaniu, które jest gorące i zaskakujące. Co spotka niegrzeczną księżniczkę?


Niepokorna księżniczka ksiazka

„Współczesna i bardzo niegrzeczna wersja Aladyna. Nie mamy tutaj jednak ukochanego ojca, lecz tyrana, trzymającego córkę w złotej klatce, zamiast złodzieja pojawia się przystojny ochroniarz o dobrym sercu. Księżniczka Jasmina to piękna kobieta, marząca o wolności i spełnianiu swoich marzeń, z dala od ciężaru, jaki niesie ze sobą władza. Zakazane uczucie, gorąca namiętność, pikantne sceny i ostry język – z tą książką nie ma mowy o nudzie.”


Książka niepokorna księżniczka

  Jasmina to księżniczka Benorii, która przybyła do królestwa Martagon, aby nabrać klasy i się zmienić. Jej zachowanie nie przystoi księżniczce, jest pyskata, wulgarna i nieposłuszna, ale to tylko pozory, naprawdę jest wrażliwa i pragnie akceptacji. Stawia się rodzinie, aby zyskać wolność i normalne życie. W zamku Martagon jej "opiekunem", a także ochroniarzem zostaje Manson, który nie ma łatwego zadania. Jasmina wzięła sobie za cel uwieść przystojnego ochroniarze, jednak ten przestrzega swoich zasad i nie zamierza ulec kokietce. Ich relacje jednak są coraz bliższe, a między nimi budzą się uczucia. Czy Jasmina wykorzysta swojego ochroniarza, aby się zabawić, a może dzięki niemu zdobędzie upragnioną wolność? Czy romans księżniczki i podwładnego jest dobrym pomysłem?


Niepokorna księżniczka recenzja książki


   "Niepokorna księżniczka" to historia niedozwolonej miłości, złych relacji rodzinnych, chęci normalnego życia. Jasmina nie czuję się dobrze jako księżniczka, chce normalnego życia z dala od rodziny, która nie szanuje jej sposobu bycia, za co jest dla nich niemiła. Dostaje szansę na zmianę, której wcale nie potrzebuje. Jej życie nie jest łatwe, mimo to jest pełna pozytywnego myślenia. Autorki pokazały w swojej historii, że zawsze można zmienić swoje życie, warto do tego dążyć. Bohaterów spotyka wiele zaskoczeń, zwrotów akcji i namiętności. Zakazane uczucia zawsze bardziej kuszą, ale czy są warte ryzyka? Podobała mi się ta historia, widać, że duet pisarski Gosi i Eweliny wszedł na wyższy poziom. Fajnie czytało się książkę, szkoda, że to już koniec serii, która jest godna uwagi. Książka pokazuje dalsze losy bohaterów z wcześniejszych tomów, co jest bardzo fajne. Dowiadujemy się, co słychać u Oliwii i Willa oraz Majki i Simona, a dzieje się dużo. Polecam.

  Lubicie czytać książki napisane w duecie? Znacie serię o królestwie Martagon?Za książkę dziękuję wydawnictwu Muza3 komentarze:

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger