„Bracia Di Caro”, Kinga Litkowiec

 

   Kinga Litkowiec potrafi zaskoczyć swoich czytelników, o czym przekonałam się niejednokrotnie czytając jej książki. „Bracia Di Caro” to najnowsza książka autorki, która znalazła się w moich rękach i zabrała kilka godzin czasu. Lektura była niecodzienna, tajemnicza i mroczna, a jej czytanie wywołało we mnie skrajne emocje.


Bracia Di Caro Kinga Litkowiec

„Moje życie skończyło się w dniu, w którym straciłam rodzinę. Chciałam umrzeć, żeby nie czuć bólu, jaki towarzyszył mi codziennie. Kiedy wreszcie odważyłam się na ten krok, zjawił się on – Marco Di Caro. Mężczyzna, który postanowił mnie uratować. Był tajemnicą, którą zapragnęłam odkryć, a kiedy poznałam jego sekret, chciałam cofnąć czas. Po poznaniu jego brata mój świat wywrócił się do góry nogami.
Nic nie było oczywiste.
Nic nie było bezpieczne
Nic nie było normalne.
Nie wiedziałam jednak, że najgorsze jeszcze przede mną.
Nazywam się Kylie Scott, jestem marionetką w rękach dwóch niebezpiecznych mężczyzn. Mój los został określony lata temu, a ja nie mogę uciec.”


Książka bracia do caro

  Kylie rok temu straciła swoją rodzinę w wypadku samochodowym. Zginęli jej rodzice i młodsza siostra. Dziewczyna nie może się pozbierać po tym zdarzeniu, jest załamana i cierpi. Planuje samobójstwo, chce dołączyć do swoich bliskich i skończyć swoje nieszczęśliwe życie. W realizacji swojego samobójstwa przeszkadza jej tajemniczy mężczyzna. Marco pojawia się niespodziewanie w życiu Kylie i postanawia je zmienić. Dziewczyna pod wpływem Włocha zaczyna wracać do normalności, sama nie wie, dlaczego mu pozwala wchodzić z butami w swoje życie. Marco wywołuje w niej fascynacje i strach. Wkrótce pojawia się drugi Di Caro, brat Marco Crisstiano, który wprowadza jeszcze większy zamęt w życiu Kylie. Bracia zaczynają niebezpieczną grę.


Bracia di caro tom 1


  „Bracia Di Caro” to zawiła historia, pełna tajemnic, intryg i niewyjaśnionych sytuacji. Kylie jest młodą kobietą, która zmaga się z żałobą. Marco i Crisstiano to niebezpieczni mężczyźni, którzy skrywają tajemnicę, ich zachowanie jest dwuznaczne i trudne do zrozumienia. Dziewczyna staje się celem ich gry, której nie rozumie. Zostaje przez nich omotana, nie wie, co się dzieje i dlaczego. Chce poznać prawdę o mężczyznach, która okaże się zaskakująca. Historia jest niejasna, wywołuje ciekawość i pobudza wyobraźnię. Chwilami czułam się znużona zachowaniem bohaterów, a chwilami czułam ciarki i nie wiedziałam czego się spodziewać w dalszej części. Zagadki, jakie pojawiały się w mojej głowie i próby ich rozwiązania były ekscytujące. Zakończenie, które wyznaje powody pojawiania się braci w życiu Kylie jest szokujące. Ta książka to idealny wstęp do intrygującej historii, którą poznamy w drugiej części serii. Mam, nadzieję że będzie ona wciągająca i wywoła u mnie wachlarz emocji. Podoba mi się psychologiczne podjęcie autorki do tych bohaterów i fabuły, jest to coś innego w porównaniu z tym, co do tej pory dostaliśmy od Kingi. Nie jest to typowy mafijny romans, uwaga skupia się na Kylie i jej życiu, które się zmienia pod wpływem Marco. To historia obyczajowa z małym wątkiem romansu i mafii.


 Czytaliście tę książkę? Znacie twórczość Kingi?


 

Za książkę dziękuję wydawnictwu

9 komentarzy:

 1. Czytałam i bardzo mi się podoba ta książka. Już zamówiłam sobie drugą część do recenzji. Jestem ciekawa zakończenia tej historii.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie czytałam tej książki autorki, ale gdy tylko nadarzy się okazja chętnie polecę ją siostrze.

  OdpowiedzUsuń
 3. A wiedziałaś, że w rzeczywistości to trzecia książka którą napisała autorka, tylko że wczesniej nikt nie chciał wydać Braci?

  OdpowiedzUsuń
 4. Piszesz, że mało tutaj wątku mafijnego. To dobrze, bo ciekawi mnie ta historia.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam ją u siebie, ale nie zaczęłam jej czytać. Jak mi się uda, to zrobię to w tym tygodniu. Jestem jej ciekawa. Książki Kingi są różne - jedne mi się podobają, inne nie. Dlatego jestem zaintrygowana tą historią.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie znam twórczości tej pisarki, ale nie buszuję w tym gatunku. Rozumiem jednak, że rozpala serca i wyobraźnię czytelniczek, zapewnia przyjemne czytanie. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. póki co nie miałam jeszcze okazji czytać jej książek, ale jak wiaodmo wszystko przede mną może kiedyś się uda i przeczytam

  OdpowiedzUsuń
 8. Podoba mi się ta zmiana emocji, może i mi by się spodobała ta książka? ;D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger