„Nieprzyzwoite przyjemnostki”, Meghan March

 

   „Kasa i perwersje” to nowa seria Meghan March, a „Nieprzyzwoite przyjemnostki” to drugi tom. Po pierwszym byłam zaciekawiona losami głównych bohaterów, po tym czuję mały niedosyt i mam nadzieję, że trzecia część to naprawi.


Nieprzyzwoite przyjemnostki Meghan March

„Zwykle jest tak, że kiedy śliczna dziewczyna poślubia bogatego przystojniaka, kończą się problemy, a piękni małżonkowie żyją długo i szczęśliwie. Że tym razem będzie inaczej, było jasne właściwie od początku. Holly Wix to tylko na pozór jedynie seksowna gwiazdka country, rola potulnej żony miliardera z pewnością nie była szczytem jej marzeń. Nawet jeśli tym miliarderem był przystojny, silny i cudownie dominujący Creighton Karas.

Creighton był samolubnym, ale bajecznie bogatym dupkiem. Oczekiwał, że jego seksowna żona będzie należała wyłącznie do niego i żyła na jego zasadach. Nie wziął pod uwagę, że Holly nie zamierza zrezygnować dla niego ze swoich pasji i marzeń. Dziewczyna kochała muzykę, a jej talent został dostrzeżony i miał szansę rozkwitnąć na trasie koncertowej. Fani uwielbiali jej głos. I właśnie dlatego któregoś dnia mężczyzna znalazł w pustym domu kartkę. Żegnaj, Creighton.

Żadna kobieta wcześniej nie odważyła się go porzucić. Creighton nie mógł się z tym pogodzić. Holly miała być jego, dopóki on z nią nie skończy. A na razie tego nie planował. Oczywiste było, że Holly wróci — tylko wcześniej Creighton musi ją znaleźć. Nieważne, za jaką cenę.

Arogancki miliarder nie wziął pod uwagę jednego: czy dumna i odważna Holly zechce wrócić? A może tym razem on będzie musiał przyjąć jej zasady gry?

Jesteś pewien, że chciałeś mieć taką żonę?”


Nieprzyzwoite przyjemnostki ksiazka


  Holly postanowiła odejść od męża, jej kariera muzyczna jest najważniejsza i nie zamierza z niej zrezygnować. Creighton nie godzi się na odejście żony, jedzie za nią i walczy o związek. Kobieta spełnia swoje marzenia, wyrusza w trasę koncertową, a mąż jej towarzyszy. Ich wspólne życie zaczyna się układać, choć to tylko kilka dni. Kiedy zamieniają się swoim światem i Holly musi wejść w życie swojego męża, nic nie jest łatwe. Prosta dziewczyna z prowincji nie czuję się dobrze w bogatym świecie milionera. Czy uda im się znaleźć złoty środek wspólnego życia? Czy połączy ich coś więcej niż pożądanie?


Nieprzyzwoite przyjemnostki Meghan March recenzja książki


  Nieprzyzwoite przyjemnostki kontynuje losy głównych bohaterów, zbliża ich do siebie, pokazuje ich życie. Oboje muszą nauczyć się żyć w świecie drugiego, co okazuje się nie być łatwe. Historia przedstawia poświęcenie dla drugiej osoby, rodzące się uczucia, walkę o swoje marzenia i pragnienia. Między bohaterami są wybuchowe sytuację, pożądanie i namiętność. Dwa całkiem różne charaktery jak woda i ogień, a jednak tworzą zgrany zespół, w co wątpi ich otoczenie. Muszą udowodnić sobie i innym, że ich małżeństwo to nie tylko kaprys i zabawa. Czy zdążą to zrobić, a przede wszystkim zrozumieć co jest między nimi? Książka jest przyjemnie napisana, ale bardzo krótka. Fabuła interesująca, ale nie wciąga, brakuje napięcia i zaskoczeń. Nie pochłonęła mnie ta historia, a bardzo lubię autorkę i się tego nie spodziewałam. Mam nadzieję, że kolejny tom mnie porwie.

Czytaliście tę serię Meghan March?


Za książkę dziękuję wydawnictwu Editio Red

7 komentarzy:

 1. Nie czytałam jeszcze nic tej autorki, ale cały czas mówię sobie, że chcę ją sprawdzić. Po tym co piszesz myślę, że zacznę od pierwszego tomu tej serii.

  OdpowiedzUsuń
 2. Polecę ją siostrze, myślę że ta seria autorki powinna jej przypaść do gustu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytać książkę by tylko czytać, bez napięcia i ciekawości, to jednak szkoda czasu, lepsze tytuły czekają na półkach. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Właśnie ją zaczęłam i idę kończyć, musiałam usiąść na chwilę do komputera. Kocham książki Meghan March - wszystkie bez wyjątku!

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajna książka. Podobała mi się i czekam na kolejne książki autorki. Niedługo będzie nowa seria.

  OdpowiedzUsuń
 6. Książka taka idealna na Walentynki
  Sama jeszcze nie miałam okazji jej przeczytać, ale może się uda w najbliższym czasie

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger