„Asystentka szefa”, Katarzyna Mak

 

    Lubicie romanse biurowe? Ja lubię, jak wszystkie inne, więc z chęcią sięgałam po książkę nieznanej mi wcześniej autorki Katarzyny Mak- „Asystentka szefa”. Moje pierwsze spotkanie z twórczością Kasi okazało się całkiem udane i mam nadzieję, że z jej książkami będę mieć okazję spędzić więcej czasu.


Asystentka szefa

„Weronika Banach to skromna i miła dziewczyna, a do tego niepoprawna romantyczka. Marzy o księciu z bajki. Pochodzi z maleńkiej wsi, w której mieszka wraz z babcią. Nie kręci jej wielkomiejskie życie, ale pewnego dnia, za namową przyjaciółki, przyjeżdża do Gdyni na spotkanie w sprawie pracy.

Właśnie wtedy trafia na zarozumiałego i pewnego siebie pyszałka, niejakiego Alana Wolfa, który wkrótce oferuje jej posadę asystentki. Alan jest światowej klasy biznesmenem, a przy tym bezwzględnym, zimnym, pozbawionym uczuć facetem, którego największą jego wadą jest to, że nie wierzy w miłość. Uczucia sprowadza do sfery czysto fizycznej, wyuzdanej. Łóżkowych fanaberii mógłby mu pozazdrościć nawet Christian Grey!

Czy Weronice uda się rozniecić ogień w sercu swojego szefa? Czy Alan wpadnie w zastawione przez swoją asystentkę sidła miłości? A jeśli tak — to czy miłość można zbudować na kłamstwie?

Daj się wciągnąć w perwersyjną zabawę i wejdź do świata, jakiego nie znasz!”


Asystentka szefa

  Weronika idzie na rozmowę o pracę, do której namówiła ja przyjaciółka. Dziewczyna nie ma pojęcia o byciu asystentką, ale chce zarobić pieniądze dla chorej matki swojej przyjaciółki. Weronika myli piętra, zamiast na rozmowę dla swojego przyszłego szefa trafia do jego brata, a ten bierze ją za prostytutkę. Dziewczyna ucieka, jednak jej pojawienie się w biurze Alana sprawia, że mężczyzna chce ją zatrudnić. Weronika dostaje posadę asystentki, która ma wykonywać jej przyjaciółka. Alan Wolf jest zainteresowany Weroniką, ma na nią ochotę i zrobi wszystko, aby zaciągnąć kobietę do łóżka. Niczego nieświadoma Weronika wpadła w sidła swojego szefa, którego kręci ostry sex. Wspólny służbowy wyjazd zmienia wszystko w podejściu Weroniki i Alana. Czy jeden weekend może odmienić demona sexu i spokojną dziewczynę? Czy Alan zmieni swoje podejście do kobiet?

„W życiu trzeba łapać każdą chwilę szczęścia, aby stając na jego krańcu, móc z radością powiedzieć, że zrobiło się wszystko, aby przeżyć je jak najlepiej.”


Asystentka szefa recenzja książki

  Książka jest lekka i przyjemna, czyta się ją szybko. Historia Weroniki- spokojnej dziewczyny z małej miejscowości, fanki Grey'a i Alana- wuzdanego bizmesmena, który lubi dominację, umili niejeden wieczór. Oboje są tak różni od siebie, a jednocześnie odczuwają wielkie przyciąganie, które przyniesie rozkoszne spełnienie, miłość, kłamstwa, ból, nienawiść. Przez intrygi innych zostaną wciągnięci w rodzinne porachunki, które wystawia ich uczucia na próbę. Losy bohaterów przedstawione zostały w lekki sposób, przeplecione licznymi scenami erotycznymi i zabawnymi sytuacjami. Fabuła historii pokazuje, że warto walczyć o osobę, która się kocha, nie warto jednak ufać bezgranicznie innym i wdawać się w dziwne układy, które zmuszają do kłamstwa.

„Miłości nie da się zbudować na powierzchownym pięknie. Miłość jest piękna sama w sobie. Ona nie powstaje ze złota, diamentów czy innych drogocennych rzeczy. Ona rodzi się w sercu i w nim umiera.”


 

  Znacie książki Katarzyny Mak? Czytaliście Asystenkę szefa?

 

Za książkę dziękuję wydawnictwu Editio Red

 

9 komentarzy:

 1. Dobrze, że książka jest lekka i przyjemna oraz że czyta się ją szybko.

  OdpowiedzUsuń
 2. nie miałam okazji poznać tej autorki, ale też nie gustuję w takich historia. Jednak na pewno polecę paru osobom

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytałam jedną z pierwszych książek autorki i powiedziałam nigdy więcej. To było coś strasznego, a główna bohaterka była tak głupia, że zasługiwała na to by jej przywalić. Męczyłam się i miałam ochotę wyrzucić książkę przez okno.

  OdpowiedzUsuń
 4. Lekki i przyjemny romans to lubię najbardziej, żeby się odprężyć po całym dniu. Podoba mi się ta propozycja.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie miałam przyjemności poznać tej ksiazki. Ale z tego co czytam to jest to pozycja godna uwagi.

  OdpowiedzUsuń
 6. Niestety nie odnajduję się w takich klimatach. Zawsze oddzielałam grubą kreską pracę od emocji, więc może właśnie dlatego nie potrafię się wczuwać w klimat.

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajnie czasem sie oderwać od rzeczywistości przy takiej tematyce ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Podoba mi się okładka i dzięki niej myślę, że zamówię tę książkę. Jestem jej bardzo ciekawa. Muszę tylko nadrobić zaległości.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie za bardzo rozumiem fabułę - Weronika dostaje pracę, ale ma ją wykonywać jej przyjaciółka? Jakoś nie czuję że to lektura dla mnie.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger