„Singielka” Efect Ericka, K. N. Haner

 

   „Singielka” to piąta część cyklu Efect Ericka, powoli zbliżamy się do półmetka całej historii. Przed nami jeszcze 7 tomów, które razem tworzą kolekcję Pink Booków. Poznajemy dalsze losy Meg i Ericka oraz ich otoczenia, dużo się dzieje, akcja nie zwalnia.


Singielka Efect Ericka

„Saga rodziny Donellów. Meg ucieka przed Erickiem do Londynu. Tam postanawia zacząć życie od nowa. Znajduje mieszkanie, pracę w uroczej kawiarni i ludzi, którzy stają się jej nowymi przyjaciółmi. Wśród nich jest Tom, syn szefów dziewczyny i chyba ostatni porządny facet. I gdyby nie wyrzuty sumienia i świadomość tego, jak beznadziejnie postępuje, Meg mogłaby być tutaj naprawdę szczęśliwa. Ale przeszłość nie daje o sobie zapomnieć. Do tego Erick też przyjechał do Londynu i robi wszystko, żeby ją znaleźć.”


Książka singielka

  Meg po chwili słabości w hotelu w Last Vegas ucieka. Postanawia wyjechać do Londynu i tam zacząć nowe życie. Poznaje rodzinę Hook, która daje jej dach nad głową i pracę. Powoli przyzwyczaja się do nowej sytuacji, pomaga jej w tym Tom, który jest niczym starszy brat. Wyrzuty sumienia nie pozwalają jednak zaznać Meg spokoju, postanawia na weekend wrócić do domu i porozmawiać z rodziną. Po powrocie spotyka się z Erickiem, sytuacja jest napięta. Kobieta nie ma odwagi powiedzieć mu prawdy i odrzuca miłość swojego życia. Dodatkowo dokuczają jej problemy zdrowotne, które ona sama bagatelizuje. Czy Erick przekona Meghan do bycia razem? Czy kobieta wyjedzie i zostawi przeszłość na rzecz nowego życia w Londynie?

  „Singielka” to burzliwa część całej historii, jaką do tej pory poznałam. Meg jest uparta, podejmuje decyzje bez zastanowienia się nad konsekwencjami, ucieka od problemu i brak jej odwagi do stawienia czoła z rzeczywistością. Trudno ją zrozumieć, kocha, a odchodzi. Na jej drodze pojawia się nowy mężczyzna- Tom, zaczynają się przyjaźnić. Erick walczy o ukochaną, przez kilka tygodni jej szukał, a gdy się spotkają, próbuje nawiązać porozumienie. Ich relacje są zaskakujące, zachowują się chwilami dziecinnie i śmiesznie. Ciekawa jestem, jak potoczą się ich losy, co musi się wydarzyć, aby zrozumieli siebie nawzajem i razem zmierzyli się z przeciwnościami na swojej drodze. Liczę na kolejne wielkie zaskoczenia i obrót całej akcji, autorka potrafi niespodziewanie zrzucić bombę na swoich bohaterów i czytelników. Na to czekam w kolejnym tomie.


Singielka recenzja książki


  Kasia Haner pisze świetne historie i książki, które znajdziecie wśród nowości na taniaksiazka.pl. Sama regularnie zapoznaje się z nowościami wśród literatury dla kobiet, dzięki czemu jestem na bieżąco z premierami.

Czytacie Pink Booki Kasi Haner?Wpis powstał ze współpracy z taniaksiazka.pl

2 komentarze:

  1. Nie, takich książek nie czytam, ale zapewne jest wiele Pań, które lubują się w takich historiach :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Siostra w ramach relaksu zapoznaje się z kolejnymi tomami różowej serii. Obecnie jest na bieżąco i czeka na kolejne wydania. Jest co nadrabiać.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger