„Decydujące starcie”, Meghan March

 

  Książki Meghan March bardzo lubię i z przyjemnością oddaję się każdej lekturze spod jej pióra. „Decydujące starcie” to ostatni tom serii Gabriel Legend historii, która bez wątpienia zasługuje na uwagę. Po jej przeczytaniu mam większą chęć poznać kolejne propozycje autorki, jednak na przeszkodzie staje mi brak czasu przez nadmiar obowiązków.


Meghan March

“Scarlett Priest i Gabriel Legend. Ta miłość od początku wydawała się nie mieć szans na przetrwanie. Przeklęty wojownik, nad którym ciążyło fatum, nie miał prawa zapragnąć dumnej księżniczki. Nie miał prawa jej pokochać i sam zostać pokochanym. Ale stało się. Kiedy spotkał Scarlett, jej życie zmieniło się diametralnie. Gabriel był zupełnie inny niż mężczyźni, których wcześniej spotkała. Dziewczyna w końcu uwierzyła, że otrzyma, chociaż odrobinę szczęścia i miłości. Ale prawdziwe życie bywa nieludzko okrutne dla kochanków z tak różnych światów…”


Decydujące starcie Meghan March


  Scarlett i Gabriel są zakochani w sobie po uszy. Ich miłość kwitnie, ale obok czai się przeszłość Legenda, która nie pozwala zaznać im spokoju. Mężczyzna zostaje postawiony pod ścianą, musi podjąć jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu. Uratuje klub i spłaci wierzycieli lub zapłaci za błąd z przeszłości i się podda w walce, a tym samym zapewni swoim bliskim bezpieczeństwo. Decyzja jest trudna. Walka Legenda i Blacka coraz bliżej. Scarlett zmaga się ze swoim trollem, który staje się coraz bardziej hejtuje księżniczkę. Czy uda znaleźć się wroga Scarlett? Co stanie się z klubem? Kto wygra walkę o wszystko?

  Decydujące starcie to chyba najlepszy tom całej serii. Wiele zaskoczeń i szybkość akcji zapewnia przyjemność z poznawania tej historii. Podobało mi się, to jak autorka poprowadziła całą historię, bohaterowie zostają jeszcze bardziej przedstawieni, relacje między nimi się zacieśniają. Fajnie jest to, jak obcy sobie ludzie stali się rodziną, jak są w stanie stanąć do walki o siebie i swoich bliskich. Niestety poznajemy także drugą twarz osób, które powinny być z bohaterami w dobrych stosunkach, a okazją się wrogami. Wrodzy, którzy mieli być przeciw, zaczęli pomagać. Całość owiana jest niebezpieczeństwem, tajemnicami i niewiadomą, tego, co czeka na bohaterów. Zakończenie jest zaskakujące i nawet nie przypuszczałam, że tak może wszystko się zakończyć. Książka jest świetna i szczerze polecam całą serię.


Decydujące starcie recenzja książki


Za książkę dziękuję wydawnictwu Editio

 

  Czytacie książki Meghan March?

1 komentarz:

  1. Nie znam tej autorki, ale fabuła książki zapewne by mnie pochłonęła, lubię takie historie.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger