„Teraz Twój ruch”, Kristen Callihan

 

  „Teraz Twój ruch”  to trzeci tom serii Game On, która opowiada o czterech futbolistach z jednej drużyny. Młodzi mężczyźni poznają kobiety, które odmieniają ich życie i wywołują uczucia. W tej książce poznajemy historię Fiony i Ethana.


Teraz twój ruch

„Nie kręcą jej futboliście, ale wystarczy jeden cholernie seksowny pocałunek i wszystko ulega zmianie.
Środkowy NFL Ethan Dexter od zawsze koncentrował się wyłącznie na futbolu- jeśli nie liczyć pewnej konkretnej kobiety. Fiona Mackenzie nie tylko nie dba o jego sławę, lecz także postrzega go wyłącznie jako najlepszego przyjaciela swojego szwagra.
Teraz to się zmienia.
Wyluzowana, wesoła i bezpośrednia Fiona uwielbia mężczyzna, ale umięśniony, wytatuowany brodacz, wielki jak góra, nie może jej się podobać. Plotka głosi, że jest prawiczkiem, jednak Fi trudno w to uwierzyć. Od chwili, gdy skierował na nią swoją uwagę, dziewczyna czuje motyle w brzuchu i pragnie tylko jednego: zobaczyć, jak słynny ze swojego opanowania Dex traci kontrolę.
Fi próbuje się nie zakochać, każde z nich ma przecież swoje życie w innym mieście, no i Dex pragnie dziewczyny na stałe. Ale Ethan Dexter użyje całego swojego uroku, by przekonać Fi, że są sobie pisani. Niewykluczone, że może im się udać…
Gra się rozpoczęła.”


Teraz twój ruch książka

  Fiona jest siostrą Ivy, postanawia na jakiś czas się do niej wprowadzić i pomóc przy malutkim siostrzeńcu- Leo. Dziewczyna jest otwarta, bezpośrednia, wesoła i żyje na luzie. Ponownie los stawia na jej drodze słynnego Ethana Dexter „Dex”, przyjaciela swojego szwagra. Mężczyzna jest totalnie przeciwieństwem jej typu, ale mimo to Fi zaczyna się nim interesować, choć wie, że wkrótce wróci do swojego miasta. Dex jest gwiazdą futbollu, skryty i zamknięty w sobie, media twierdzą, że jest prawiczkiem. Czy Fiona i Ethan stworzą coś więcej, czy braknie im odwagi jak lata wcześniej?
 

  „Teraz Twój ruch” to w pewnym sensie kontynuacja losów wcześniejszych par z dwóch pierwszych tomów: Anna i Drew oraz Gray i Ivy, a jednocześnie nowa historia kolejnej pary Fiony i Ethana. Książki można czytać osobno, jednak ja zachęcam do poznania ich wszystkich po kolei. Ta historia jest troszkę inna niż pozostałe, bohaterowie znali się już wcześniej, a teraz odświeżają swoją znajomość, są także starsi niż poprzednie pary. Fione i Dex łączy niewidzialne, a wyczuwalne przyciągnie, które powoli przemienia się w coś więcej. Oboje mają swoje życie w innych miastach, oboje zajmują się swoimi obowiązkami i pasjami, są pełni życia. Autorka przedstawiła nam bardzo realną  i życiową historię, która pokazuje, że w życiu każdy ma różne problemy, ale i przyjemności. Nie brakowało scen wywołujących uśmiech, czasem podnosiły one adrenalinę lub trzymały w napięciu. Książka przypadła mi do gustu, wywołuje różne emocje, które podkręcają atmosferę. Autorka pokazuje tutaj związek na odległość, jest to sytuacja, która zdarza się często, ale nie każdy potrafi sobie z nią poradzić.


Teraz twój ruch recenzja książki


  Informacje techniczne:
Tytuł: Teraz Twój ruch
Seria: Game On
Autor: Kristen Callihan
Wydawnictwo: Muza, Grzeszne książki

  Znacie książki, gdzie przedstawiony jest związek na odległość?


4 komentarze:

  1. Nie znam ani tej ani nie czytałam wcześniejszych z serii. Może kiedyś w wolnym czasie sięgnę po nie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Lubię, gdy książka wywołuje uśmiech ❤

    OdpowiedzUsuń
  3. nie jest to książka dla mnie, ale z pewnością rozgrzeje niejedną kobietę w jesienny wieczór :-)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger