"Rage" Alicja Skirgajłło

 

  Romans mafijny od Alicji Skirgajłło od pierwszego tomu wpadł w moje upodobania. Autorka kazała długo czekać na ostatni trzeci tom, ale przyznaję, że było warto. Tym razem poznajemy historię dwóch ostatnich wolnych mężczyzn z mafijnej rodzinki.


Rage Romans majifny

„Brawurowa kontynuacja przebojowej trylogii

Bracia mafiosi, opanowany twardziel Declan i jego nieobliczalny brat Joshua powracają, by znowu wpakować się w kłopoty. Tym razem jednak nie oni znajdują się na pierwszym planie opowieści ― aktualnie pomocy braci potrzebuje Jacob. Ich pracownik, ale także serdeczny przyjaciel, który właśnie stanął oko w oko z demonami własnej przeszłości. I nie spocznie, dopóki ostatecznie się z nimi nie rozprawi. Tropy prowadzą do środowiska handlarzy żywym towarem, a to wywołuje obrzydzenie nawet w mafijnych twardzielach, którzy niejedno w życiu widzieli. Declan, Joshua, Jacob i ich rosyjski wspólnik Siergiej będą musieli zejść niemal na samo dno piekieł. Ale nawet tam, w najgłębszych ciemnościach, można odnaleźć nadzieję... i miłość.”


Rage Alicja Skirgajłło

  Jacobs zostaje zmuszony do powrotu w przeszłość, która odebrała mu wszystko, co kochał. Jego wróg zniszczył mu rodzinę, dlatego chcę się na nim zemścić. Czy Simon odpowie za swoje czyny?
  Siergiej poznaje w burdelu niezwykle interesującą kobietę- Naralie. Dziewczyna różni się od swoich koleżanek po fachu i wzbudza zainteresowanie. Mężczyzna postanawia zbliżyć się do prostytutki i jej pomóc. Jak potoczą się losy tej dwójki? Kim jest Natalie?
  Jacobs i Siergiej nie zaznali w życiu szczęścia, ich rodzinny się rozsypały, a oni sami nie potrafią stworzyć nowej. Wszystko się zmienia, kiedy przyjaciółka Jacobsa- Selina idzie o krok dalej w ich znajomości. Wydawać się może , że King Kong będzie szczęśliwy, ale mafijna przeszłość stanie mu na drodze. Do celu szczęścia Siergiej również musi pokonać przeszłość i zmierzyć się z nieprzyjacielem. Mężczyźni muszą stanąć okiem z wrogiem, który jest gotów na wszystko. Jak skończy się ten pojedynek?

  Rage to książka na równym poziomie z wcześniejszymi tomami. Mafijny świat jest bezwzględny i zawsze domaga się zemsty. Bohaterowie nie mają łatwo, zostają wystawieni na wiele prób, które nie zawsze kończą się happy endem. Akcja toczy się dynamiczne, wydarzenia są wybuchowe i potrafią wywołać niesmak. Pojawiają się nowi bohaterowie, którzy dodają całej historii pikanterii i wesołości. Kilka sytuacji jest przewidywalnych, brakowało mi większego zaskoczenia, ale mimo to książkę czytało mi się dobrze. Autorka swoją mafijną historią przekazuję, że najważniejsza w życiu jest rodzina. Wydawać się może, że w świecie gangsterów nie ma miejsca na uczucia, ale to właśnie oni potrzebują ich najwięcej.


Romans mafijny Rage


Informacje techniczne:
Tytuł: Rage
Cykl: Romans mafijny
Autor: Alicja Skirgajłło
Wydawnictwo: Editio red

  Znacie książki Alicji? Czytacie mafijne historie?


6 komentarzy:

 1. Chętnie przeczytam dawno nie wybierałam romansów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Siostra bardzo lubi twórczość autorów mafijnych romansów, więc polecę jej tę serię.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja nigdy nie mam żadnych oczekiwań wobec takich książek, traktuję je jako tanią rozrywkę. Romansów mafijnych przeczytałam może kilka, chociaż w ostatnim czasie wyrasta ich jak grzybów po deszczu. "Rage" ma fajną okładkę, fabułę ciekawą, zastanawiam się, ile dała z siebie autorka :) Jeśli książka wpadnie kiedyś w moje ręce, to chętnie się o tym przekonam. Intryguje mnie wątek prostytucji.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie przepadam za tego typu gatunkiem, ale na pewno ta książka znajdzie swoich amatorów

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger