"Gorące sekrety, Niegrzeczne opowieści"

 

  Antologie, ah te krótkie, ale nasycone historie pełne tajemnic i emocji. Gorące sekrety to zbiór opowiadań, które robią wrażenie. Czytałam je, mając na twarz uśmiech, zdziwienie i strach, odczuwałam gęsią skórę na skórze, a także wypieki na twarzy. W tej książce dzieje się wiele i nie ma chwili nudy.


Gorące opowieści

  Gorące sekrety to antologia wydawnictwa Lipsticks Books, która nie jest typową wakacyjną książką, na co wskazuje tytuł. To książka, która zawiera siedem opowiadań, które łączyć pewna tajemnica, sekret, namiętność i pożądanie. Autorzy zapisanych historii stworzyli opowiadania, które rozgrzeją każdego czytelnika. Opowiadania mają w sobie ważny przekaz, nie zawsze jest on widoczny gołym okiem, trzeba zastanowić się nad historią i odszukać wskazówek autora do tego, co chce nam przekazać.


Gorące opowieści niegrzeczne opowiadania


  W skrócie poznajcie historię, które skrywają się na kartach Gorących sekretów:
- "Eliksir"- Ewa kupiła stary dom, który chce zamienić w pensjonat. Jej księgowym zostaje Adam, który intryguje kobietę. Mężczyzna nie jest uległy na jej wdzięki, do czasu kiedy ta podaje mu nalewkę miłości. Wypity eliksir dodaje odwagi Adamowi i ten okrywa przed Ewą swoją tajemnicę.
- "Kim ty jesteś"- Anette pracuje w kwiaciarni, nie ma czasu na randki i szukanie miłosnych przygód. Jej klientem jest Ernest, mężczyzna, który od pierwszych chwil staje się jej ideałem. Zauroczona kobieta ma zamiar spędzić z nim romantyczne chwile w domku w lesie. Na miejscu magia zmienia się w horror, a dziewczynę czeka niemiła niespodzianka.
- "Jedwab hrabiny"- Cecylia wychodzi za mąż za starszego chrabiego. Ich szczęście nie trwa długo, mężczyzna umiera szybko po ślubie. Młoda wdowa nie może ponownie wyjść za mąż, inaczej straci swój cały majątek. Cecylia staje między młotem a kowadłem, gdy na jej drodze pojawia się kapitan.
- "Sekret pożądania"- Gabriel jest właścicielem klubu uniesień, gdzie członkowie odkrywają i spełniają swoje erotyczne pragnienia. W klubie pojawia się Dagmara- kobieta, która chce przeprowadzić wywiad z właścicielem. Jej jednorazowy udział w zabawach w klubie zamienia się w regularne igraszki, jednak nie oddaje się Gabrielowi. Mężczyzna cierpliwe czeka, do momentu, kiedy rudowłosa piękność nie proponuje mu gry, gdzie ona sama jest nagrodą.
- "Jestem kobietą"- Joanna i Agnieszka są sąsiadkami, mają pozycję, pieniądze i ułożone życie. Niestety obie czują się zaniedbane przez pracujących mężów. W ich domu pojawia się nowy ogrodnik, który za swoje "usługi" drogo policzy kobiety, a nawet zachce czegoś więcej.
- "Tajemnicza pokusa"- Dawid i Maciek wyjeżdżają na wspólne wakacje. Dawid na lotnisku zwraca uwagę na dziewczynkę, która zaprząta mu myśli. Mężczyzna chce poznać tajemniczą kobietę, która intryguje go swoim zachowaniem. Kiedy para się spotyka, na jaw wychodzi tajemnica dziewczyny, która może odmienić ich życie.
- "Dziewczyna ratownika" - Kirył jest ratownikiem, który pilnuje kolonistów. Wśród turystów zauważa piękną dziewczynę, chce zwrócić na siebie jej uwagę. Kobieta jest otwarta i proponuje spotkanie, które jest zaskoczeniem dla mężczyzny. Dziewczyna mówi, że spotkają się pojutrze, jednak już kolejnego dnia zjawia się na plaży i jej zachowanie wskazuje na brak znajomości z ratownikiem.


Gorące opowieści recenzja


  Gorące sekrety to przyjemna lektura na wakacje czy długi wieczór. Idealna propozycja na odpoczynek i "zabicie" czasu, można się przy niej zrelaksować i zapomnieć o otaczającym nas świecie. Książka upewniała mnie, że antologię to coś dla mnie i z przyjemnością poszukam kolejnej takiej propozycji czytelniczej wśród nowości na taniaksiazka.pl

 

Lubicie czytać niegrzeczne historie pełne tajemnic?

 

 

11 komentarzy:

 1. Słyszałam już o tym zbiorze. To wydanie raczej polecę siostrze. Powinno jej się spodobać.

  OdpowiedzUsuń
 2. O tak, ja uwielbiam takie książki i mam ich całkiem sporo w swojej kolekcji. Ten tytuł musi do niej dołączyć.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię sięgać po książki z opowiadaniami, bo dzięki nim można poznać wielu nowych, wspaniałych Autorów.

  OdpowiedzUsuń
 4. nie jest to ksiażka dla mnie, ale na pewno rozgrzeje niejedną czytelniczkę w jesienne wieczory :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie miałam okazji czytać, ale zbiory opowiadań lubię i jestem ciekawa, jak ten by mi się spodobał. Mam nadzieję, że uda mi się dorwać!

  OdpowiedzUsuń
 6. Lubię opowieści, które nasycone są tajemnicami, najlepiej mrocznymi, niekoniecznie w niegrzecznych barwach, ale z pewnością intryg im nie brakuje. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Coraz rzadziej sięgam po antologię opowiaań. Niejednokrotnie czuje się zawiedziona podczas czytania, bo historie nie trzymają takiego samego poziomu.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie wiem czemu, ale nie lubię antologii. Mam w domu dwie albo trzy i więcej ich nie zamawiam. Wolę jednak książki z jedną historią wewnątrz.

  OdpowiedzUsuń
 9. Czytałam tą książkę i bardzo mi się podoba. Lubię podobne publikacje i chętnie po nie sięgam.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger