„Pierwszy stopień do piekła”, Angelika Łabuda

 

   Pierwszy stopień do piekła to książka, która zawitała u mnie kilka tygodni temu i żałuję, że dopiero wczoraj po nią sięgam. To bardzo lekka i przyjemna historia o niewinnym kłamstewku, którego mogło przynieść korzyści lub kłopoty. To moje pierwsze spotkanie z tą autorką i napewno nie ostatnie.


Pierwszy stopień do piekła

„Jak daleko jesteś w stanie się posunąć, aby zdobyć to, czego pragniesz?
Życie udowodniło jej, że nie można grać fair. W końcu jeśli mężczyzna cię oszuka, wykorzysta i zdradzi, ty możesz zrobić to samo.
Arianna to młoda, ambitna dziennikarka, która prowadzi program o show-biznesie w nowojorskiej stacji telewizyjnej. Całe życie ciężko pracowała, by odnieść sukces, jednak wraz ze spadkiem popularności i oglądalności jej posada wisi na włosku. Musi znaleźć nowy gorący temat, który ponownie przyciągnie widzów. Nie sądziła tylko, że okaże się nim przystojny, bogaty przyszły prezes Wolf Ind., Theodore Easton. Mężczyzna mimo że ceni swoją prywatność, zbyt łatwo ulega pięknym kobietom.
Historia, w której nikt nie gra czysto i nie mówi prawdy.
Dla niego warto zgrzeszyć! A już na pewno warto skłamać.”


Pierwszy stopień do piekła opis książki

  Adrianna prowadzi program rozrywkowy, gdzie tematem są plotki o gwiazdach i celebrytach. Niestety oglądalność spada, a ona musi szybko znaleźć temat z górnej półki, aby utrzymać program i pracę. Rozwiązaniem jej problemu ma być milioner, który lubi się zabawiać, ale dba o swoją prywatność. Theodore to ryba biznesu, ale też skryty mężczyzna unikający mediów. Kobieta szuka sposobu, aby namówić go na wywiad. Kiedy się spotykają Ari kłamie, że jest asystentką w stacji telewizyjnej i ma za zadanie przekonać go do wywiadu. Mężczyzna jest pod wrażeniem Ari i proponuje jej pewien układ. Do czego doprowadzi ich układ? Czy jej konserwowe wyjdzie na jaw?

  Pierwszy stopień do piekła to bardzo fajna historia, która od pierwszych stron pozwala się odprężyć i zrelaksować. Dwójka głównych bohaterów, którzy mocno stąpają po ziemi i unikają związków. Oboje zostali skrzywdzenie i doprowadziło ich to do niechęci bycia z kimś na poważnie. Liczy się dla nich sex bez zobowiązań, tylko zaspokojenie potrzeb. Kiedy się spotykają wszystko się zmienia, oni się zmieniają. Niestety wiszące kłamstwo między może wszystko popsuć. Autorka tą historią pokazuje, że nie warto kłamać, bo może to odwrócić się przeciwko nam, ale mamy tutaj też przykład, że miłość może być wyżej niż kłamstwo i znieść wszystko. Książkę czyta się szybko, duża czcionka i mała ilość stron zapewnia przyjemne czytanie ja jeden dzień. Styl autorki jest lekki, historia płynna co wpływa na pozytywny odbiór historia.


Pierwszy stopień do piekła


  Informacje techniczne:
Tytuł: Pierwszy stopień do piekła
Autor: Angelika Łabuda
Wydawnictwo: WasPos

  Znacie książki Agnieszki? Zaciekawiła Was ta historia?


9 komentarzy:

 1. Podoba mi się ten temat, może się ciekawie czytać. I wygląda na dość oryginalny. Poszukam książki w bibliotece :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałam w planie zamówić tę książkę, ale tyle się dzieje w moim życiu, że musiałam odpuścić, bo zwyczajnie zabrakłoby mi czasu na jej przeczytanie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fabularnie zapowiada się interesująco, myślę, że mogłabym się skusić na tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 4. No no książka zapowiada się mega ciekawie, z miłą chęcią zapoznam się z nią. Jestem przekonana, że mi się spodoba.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie znam książek autorki, ale przyznam, zaciekawiłaś mnie. Jeśli będę miała okazję, to chętnie przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mimo tego, że fabuła jest nawet okej, to nie sięgam po takie książki i wydaję mi się, że nie spodobało by mi się wykonanie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Przekonałaś mnie muszę koniecznie zamówić tę książkę bo lubię czytać takie historie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie słyszałam o tej książce, ale po opisie jakoś mnie nie przekonuje.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger