„Upadek legendy”, Meghan March

 

  Książki Megan March bardzo lubię, więc kiedy pojawiła się zapowiedź jej nowej serii, ucieszyłam się. Gabriel Legend to seria trzech książek, a Upadek Legendy jest pierwszą częścią. Już teraz Wam mówię, że książka jest fantastyczna i nie mogę doczekać się kolejnego tomu.


Megan March Upadek Legendy

  „Scarlett Priest mogła przywodzić na myśl księżniczkę z wieży z kości słoniowej- była piękna, bogata i niedostępna. Miała także władzę nad rzeszą fanów- nieformalną, choć diabelnie skuteczną. To, co Scarlett uznawała za doskonałe, automatycznie takie się stawało. Słowo uznania ze strony księżniczki było cenniejsze niż złoto: mogło uratować życie, podźwignąć interes, a nawet wskrzesić... legendę.
Gabriel Legend był bardzo niebezpiecznym i zdeterminowanym mężczyzną. Po zakończeniu kariery pięściarza postanowił założyć klub. Miało to być wyjątkowe miejsce, do którego każdy będzie chciał wejść choćby na jeden wieczór. Ale coś poszło nie tak. Jedna strzelanina sprawiła, że klub Legenda stanął na skraju plajty. Gabriel postanowił jej zapobiec. Pomysł, aby skorzystać z pomocy kogoś, kto profesjonalnie stworzy wizerunek najgorętszego miejsca w mieście, wydawał się niezły. Gorzej wyszło z realizacją tego zamiaru.”

Upadek Legendy Megan March

  Gabriel Legend jest właścicielem klubu, który już na otwarciu upadł. Strzelanina sprawiła, że ludzie boją się przyjść do klubu. Mężczyzna ma problemy finansowe i brak pomysłu na ich rozwiązanie w legalny sposób. Jako były bokser mógłby wrócić do walk w klatce, jednak postawił sobie zasadę, że nigdy nie wróci do tego zawodu. Jego deską ratunku ma być Scarlett Priest młoda kobieta, która pokazuje w social mediach swoje życie, a ludzie ją naśladują. Jej zadaniem ma być ożywienie klubu, sprowadzenie klientów i wydostanie Legendy z dołka. Gabriel i Scarlett rozpoczynają współprace, która nie zaczęła się przyjemnie. Para odczuwa wobec siebie pociąg, jednak nalezą do dwóch przeciwległych światów i nie powinni nawet o sobie wiedzieć, a tym bardziej być ze sobą. Czy uda się kobiecie podnieść z upadku klub? Czy ich znajomość przerodzi się w coś więcej?

  Upadek Legendy to świetny wstęp do nietypowej historii. Księżniczka Manhattanu i były pięściarz to niezbyt dobre połączenie, które może zwiastować tylko kłopoty. Dwa różne światy i jeden cel- ocalić od zamknięcia klub. Oboje mają swoje życie, które bardzo się od siebie różni, oboje mają problemy i szukają szczęścia. Autorka świetnie scharakteryzowała bohaterów, ich temperament i sposób życia, mimo że różny przyciąga się. Akcja płynie dobrym tempem, poznajemy zarys całej fabuły i pojawia się zaciekawienie, co wydarzy się dalej. Podczas czytania odczuwalne są liczne emocje i wzburzenia. Z jednej strony kibicuje się bohaterom, a z drugiej pojawia się myśl, że te światy nie mogą się połączyć. Jestem bardzo ciekawa jak potoczą się dalsze losy bohaterów, bo zakończenie wstawia w osłupienie.


Upadek Legendy recenzje książki


  Informacje techniczne:
Tytuł: Upadek Legendy
Cykl: Garbiel Legend
Autor: Meghan March
Wydawnictwo: Editio Red


"Nie szukaj miłości gorącej jak piekło. Szukaj takiej, która płonie mocnym, równym płomieniem kominka. Taka potrwa dłużej i nie zostawi ci tylu ran w sercu".


Lubicie książki Megan March?

 

 

11 komentarzy:

 1. Kojarzę tytuł, ale nie czytałam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ten ostatni cytat jest genialny, dokładnie takiej miłości szukam a co do książki to rzadko sięgam po literaturę kobiecą jednak fabuła tej by mnie ciągnęła

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny ostatni cytat przekonuje do przeczytania

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie miałam jeszcze do czynienia z książkami tej autorki :) Sama ostatnio mam mocne pragnienia sięgania po pozycje dotyczące własnego rozwoju i ulepszania samej siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem za przeczytaniem tej pozycji.. Zachęciłas mnie do tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 6. Lubię taką tematykę w książkach, tylko jeszcze nie czytałam żadnej książki tej autorki. Muszę koniecznie to nadrobić i przeczytać tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 7. W ogóle nie kojarzę tej książki, ale polecę ją siostrze, bo lubi takie powieści.

  OdpowiedzUsuń
 8. W ogóle wcześniej nie kojarzyłam tej autorki i jej twórczości, a z tego co widzę to wielka szkoda. Widzę, że mam co nadrabiać.

  OdpowiedzUsuń
 9. niestety nie znam żadnej książki tej autorki ale słyszałam że jej książki są bestsellerami

  OdpowiedzUsuń
 10. Ten tytuł skądś kojarzę i chętnie tą książkę przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 11. lubię takie książki, które się czyta w jeden wieczór :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger