„Odnajdę Cię”, Camilla En

  

  Wybierając książki do przeczytania, zawsze biorę pod uwagę opis, dlatego też trafiła do mnie książka Odnajdę Cię. Książka jest moim patronatem medialnym, na który zdecydowałam się właśnie przez opis i informacje o tej historii od wydawnictwa. Camilla En daje nam historię opartą na faktach, pokazuje nieszczęśliwe życie przy nieodpowiednich osobach. Uważam, że wiele osób prowadzi takie związki, co nie jest dobre. Wracając do książki, czy jej bohaterowie odnajdą szczęście?


Odnajdę cię camilla en

„Prawdziwej namiętności nie ostudzi odległość.
Anna jeszcze nigdy nie była tak niezdecydowana. Z jednej strony mąż, który zadziwiająco szybko przestał dostrzegać w niej kobietę, traktujący ją jak osobistą służącą, z drugiej- mężczyzna, który miał być przyjacielem, odskocznią od małżeńskich problemów, ale pragnie znacznie więcej, niż Anna jest skłonna mu dać. Tylko jeden z nich potrafi rozpalić jej zmysły, ale czy to wystarczy, żeby podjąć decyzję? A co, jeśli żadna z dróg, które się przed nią otwierają, nie wiedzie do szczęścia?
Grzegorz również stoi na rozdrożu. Aby ratować rozpadający się związek, podejmuje decyzję o wyjeździe do Anglii. Chce skupić się na pracy, nabrać dystansu. Nie spodziewa się, jak wiele może zmienić jedno zdjęcie i zniewalające brązowe oczy, które na długo rozgoszczą się w jego myślach.
Czy Anna i Grzegorz szukają właśnie siebie?”


Opis książki odnajdę cie

  Anna jest rok po ślubie, jej małżeństwo jest nieudane. Mąż traktuje ją jak swoją służącą, nie interesuje się nią. Kobieta czuje się odrzucona i rozpoczyna filtr z Michałem. Ma to być odskocznia od toksycznego męża, jednak para posuwa się dalej. 

  Grzegorz jest w związku, który od dawna się nie rozwija. Jego partnerka nie widzi jego miłości i dobroci, traktuje go oschle. Mężczyzna, aby nabrać dystansu wyjeżdża do pracy za granicę. Jego uczucia gasną do Justyny. Zostaje zauroczony zdjęciem Anny, chce poznać bliżej kobietę, chodź wydaje się to trudne do realizacji.

  Jak potoczą się losy małżeństwa Anny? Czy Grzegorz pozna kobietę, o której śni? Czy ta dwójka ma szansę na odnalezienie szczęścia?  "Odnajdę cię" to książka z mocnym przekazem, który powinien trafić głównie do osób będących w nieszczęśliwym związku. Nie warto poświęcać siebie, swojego szczęścia dla osoby, dla której nie jesteśmy ważni. Anna i Grzegorz zrozumieli to, że ich związki ich niszczą, nie ma w nich szczęścia. Fakt, że książki jest oparta w pewnym stopniu na faktach autentycznych, daje większe zrozumienie do tej historii. Autorka pokazuje, że zawsze trzeba iść swoją drogą, która prowadzi do szczęścia. Historia jest bardzo naturalna, wydarzenia realne i całość daje wrażenie, jakbyśmy czytali o kimś, kogo znamy. Bardzo podoba mi się sposób w jaki akcja się rozwija, jednak zakończenie mnie troszkę zszokowało. Nie zdradzę Wam sytuacji, która zakończyła książkę, ale nie była ona happy Endem dla wszystkich bohaterów. Mam nadzieję, że Camilla napisze kontynuację i wyjaśni nam wszystko.


Odnajdę cię recenzja książki


  Informacje techniczne:
Tytuł: Odnajdę cię
Autor: Camilla En
Wydawnictwo: Kobiece, Niegrzeczne książki
Ilość stron: 240


„Każdego ranka, kiedy popatrzę na swoje odbicie w lustrze, będę widziała dwie różne osoby. Tę sprzed i tę po. Którą jestem tak naprawdę?”


  Lubicie książki, gdzie zamieszczone są wydarzenia z prawdziwego życia? Znacie twórczość Camilli En?7 komentarzy:

 1. Jest na mojej liście do przeczytania ❤

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię takie książki. Sama z chęcią przeczytam ją w wolnej chwili.

  OdpowiedzUsuń
 3. okładka przyciąga uwagę no i wygląda na to że książka mogłaby mi się spodobac

  OdpowiedzUsuń
 4. nie znam jeszcze twórczości tej autorki ale wszystko przede mną :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię książki, w których zamieszczane są wydarzenia z prawdziwego życia. Tę pozycję polecę siostrze, powinna jej się spodobać. Dziękuję za polecenie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie miałam jeszcze okazji poznać twórczości tej autorki, ale myślę, że kiedyś sięgnę po tę książkę. Tym bardziej, że lubię takie życiowe lektury :)

  OdpowiedzUsuń
 7. muszę dopaść! Nie wiem, czemu przegapiłam tę ksiażkę!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger