„Femme Fatale”, Katarzyna Nowakowska

 

   Kasia swoją nową serią Skandal wywołała niemałe poruszenie w świecie książek. Femme Fatale to kontynuacja pierwszej części Skandal, która skończyła się rozbitym sercem i wielkim zawodem. W tej książce skandal miał się powtórzyć, czy tak było?


Famme Fatale

„Za dnia- elegancka, profesjonalna i porządna. W nocy- zmysłowa, namiętna i nienasycona.

Julia chce się odciąć od skandalu, który został wywołany przez jej romans z arystokratą Jamesem, i ułożyć od nowa swoje dotychczasowe życie. Pełna obaw decyduje się przyjąć wyjątkowo atrakcyjną ofertę pracy w luksusowym paryskim hotelu. Zaczyna poznawać magię Paryża i… Francuzów, zwłaszcza jednego: Gasparda.

Ale przeszłość nie daje o sobie zapomnieć i na drodze stawia jej dawnego kochanka. Tyle że Julia nie jest już tą Julią z Nowego Jorku, Paryż ją odmienił, a James ma poważnego konkurenta.
Entliczek, pentliczek- na kogo wypadnie… Dla którego z nich okaże się femme fatale?”


Famme Fatale opis książki

  Julia po skandalicznym wydarzeniu z Jamesem wyjeżdża do Paryża i tam zaczyna pracę jako asystentka Gasparda. Sprawa szybko się komplikuje, kiedy były kochanek, ale pojawia się w roli wspólnika pracodawcy Juli. Uśpione emocje wracają do kobiety, ale stara zachowywać się profesjonalnie. Pamięta kłamstwa Jamesa, o tym, że ma żonę, a ona nie zamierza być tą drugą. Gaspard pomaga jej, jest otwartym człowiekiem, który podchodzi do życia na luzie. Pomiędzy Julią, a Gaspardem wybucha pożądanie, obok czai się James, który chce zbliżyć się do kobiety. Którego z mężczyzn wybierze? Czy James wyzna swoje tajemnice Juli i pokaże jej swoje prawdziwe zamiary?

  Femme Fatale zaskakuje na każdym kroku, nie spodziewałam się, że losy Juli tak się skomplikują. Ona jedna i dwóch przystojnych mężczyzn, jednego kocha, a z drugim poznaje Francuzki świat, podejście do pracy i sexu. W książce nie brakuje zwrotów akcji, zaskoczeń i emocji. Julia przechodzi przemianę, nie jest już marionetką swojej rodziny, robi, co chce i jak chce. Jej pewność siebie wzrasta, a ona sama czuje, że dojrzewa. James i Gaspard są przyjaciółmi, ale różni je wszystko, no prawie wszystko, łączy ich zainteresowanie do Julii. Czy ta wzajemna adoracja jednej kobiety zniszczy ich przyjaźń? A może obaj mają ukryty cel w swoim zachowaniu? Książka kończy się wielkim zaskoczeniem, Julia ma na swoim koncie kolejny skandal, ponownie złamane serce i otwarte drzwi do nowego życia. Czekam niecierpliwie na kontynuację i kolejny skandal, a jestem pewna, że taki się pojawi.


Famme Fatale recenzja książki


  Informacje techniczne:
Tytuł: Famme Fatale
Cykl: Skandal (tom 2)
Autor: Katarzyna Nowakowska
Wydawnictwo: Burda Książki
Ilość stron: 282

„-Emocjonalnie się angażujesz nieco za bardzo (…) Mówiłem ci, że możemy sobie ufać, spędzać razem czas, pieprzyć się, ale…
- Ale bez emocji?!
- Tak jest łatwiej, Julio. Tłumaczyłem ci.
- Tak, tłumaczyłeś,ale ty to ty, a ja to ja. W dodatku wydawało mi się, że zaangażowanie nie jest jednostronne, ale najwidoczniej się pomyliłam.
- Julio, robisz problem tam, gdzie go nie ma.”  Znacie książki polskiej Królowej Dramatów? Zaciekawiła Was historia skandalu Juli?


16 komentarzy:

 1. Jakoś przy recenzji pierwszej części się zastanawiałam, tak teraz wiem, że chcę przeczytać obydwie, by poznać losy bohaterów. Może być ciekawa lektura.

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę już kolejna pozytywną recenzję tej książki. Tak się robi dobrą promocję bo nawet ja, osoba, która nie sięga po erotyki, mam ochotę skusić się na tę serię.

  OdpowiedzUsuń
 3. Znam dobrze tą książke i bardzo lubię wszystkie tej autorki. Ta część podobnie jak pierwsza bardzo mi się podoała.

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że ta seria mnie odrobinę prześladuje. Czytałam tyle świetnych recenzji, że w końcu będę musiała dać jej szansę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam mega ochotę poznać te książkę gdyż pierwszą jej część czytałam i była świetna.

  OdpowiedzUsuń
 6. mnie kusi już sama okładka, uwielbiam taki rodzaj elegancji i zmysłowości. Musze się w końcu zmotywować do tej serii :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Czytałam kilka książek tej autorki i muszę przyznać, że byłam bardzo pozytywnie zaskoczona.
  Również polecam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Kolejne pozytywne wrażenia czytelnicze po spotkaniu z tą książką, zatem miłośnicy gatunku powinni nie mieć dylematu, sięgać czy nie. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie znam autorki tej książki. Raczej nie po nią nie sięgnę.

  OdpowiedzUsuń
 10. Widzę tę książkę na wielu blogach. Chyba musi być poczytna ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Zarówno pierwsza jak i druga część bardzo mi się podobała. Choć muszę przyznać, że główna bohaterka to latawica. Ciekawa jestem co będzie dalej....

  OdpowiedzUsuń
 12. Jak wiesz, bardzo lubię książki Kasi i ta seria bardzo mi się podoba. Jest zupełnie inna, przyznam, że nawet mnie zaskoczyła i nie mogę doczekać się 3 tomu.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger