„Zaczarowane”, Natasza Socha

 

   Po książkę Nataszy Socha zdecydowałam się po pozytywnej opinii i poleceniu tej autorki przez mają blogową koleżankę Olę. Zaczarowane to historia z życia codziennego, pokazująca to, co dzieje się naprawdę nawet obok nas. Autorka poruszyła temat oszustów matrymonialnych i przyznaję, że pokazała go w świetny sposób.


Zaczarowane Natasza Socha

  „Ta historia wydarzyła się naprawdę. I nadal wydarza, niemal każdego dnia, w różnych miejscach na świecie. Cztery kobiety, które zaufały oszustowi z portalu randkowego. Które dały się zaczarować obcemu mężczyźnie, oddając mu wszystkie oszczędności, a niejednokrotnie zaciągając gigantyczne długi. Ta miłość była bardzo kosztowna. Zabrała nie tylko pieniądze, ale i wiarę w drugiego człowieka. Odarła z marzeń, pewności siebie, godności.
  Czy Martyna, Anna, Jadwiga i Karolina będą miały odwagę powiedzieć głośno, co je spotkało? Czy wiedząc, że Dorian dysponuje kompromitującymi nagraniami, rozmowami i seks taśmami, odważą się wyznać prawdę? I czy uda się aresztować człowieka, który zniszczył ich życie?”


Zaczarowane książka

  Bohaterkami książki są cztery kobiety Martyna, Anna, Jadwiga i Karolina. Każda z nich jest inna, prowadzi inne życie, ale wszystkie łączy samotności i brak mężczyzny, który będzie je doceniał. Ich życie jest poukładane i schematyczne, żyją z dnia na dzień, nie czerpiąc przyjemności z życia. Wszystko się zmienia, gdy na ich drodze staje Dorian. Mężczyzna jest mistrzem w uwodzeniu, dawaniu kobiecie tego, czego pragnie, potrafi oczarować, omotać, ale i zniszczyć. Kobiety się zakochały, były w stanie zrobić dla niego wszystko, czego chciał. Jednak wszystko co dobre szybko się kończy, z księcia Dorian zmienił się, a może pokazał swoje prawdziwe oblicze. Nie było już czułych słówek, niespodzianek, prezentów wszystko uleciało. Pojawił się szantaż, wyłudzenia i strach. Kobiety zrozumiały, że zostały oszukane i wykorzystane. Czy uda im się ukarać Doriana? Czy wyjdą z cienia wstydu i opowiedzą swoją historię innym?

  Zaczarowane to książka bardzo fajna, pokazuje jak działają oszuści matrymonialni. Jak kobiety spragnione uwagi, uczuć i bliskości dają się omotać. Jak wielką cenę muszą ponieść za swoje chwile szczęścia, które były odegrane przez mężczyznę jak w filmie. Przykre jest to wszystko, ale niestety prawdziwe i nigdy się nie skończy. Tylko kobiety mogą przerwać takie oszustwa, ale nie jest to łatwe, kiedy czują się samotne i pragną księcia z bajki. Kobiety, które przeczytają Zaczarowane może dostaną przestrogę, staną się czujne, gdy na ich drodze pojawi się taki mężczyzna cud i miód. Polecam książkę każdemu, nie tylko kobietom. Myślę, że mężczyźni także powinni ją przeczytać, być może ich partnerki są podobne, bo bohaterek książki i potrzebują wsparcia i zmiany od swojego mężczyzny.


Zaczarowane recenzja książki


  Informacje techniczne:
Tytuł: Zaczarowane
Autor: Natasza Socha
Wydawnictwo: Edipresse
Ilość stron: 304

„Żyjemy w czasach, w których ciągle się śpieszymy. Wiecznie spóźnieni, zabiegani, z listą niekończących się spraw do załatwienia. Nasze relacje z innymi stają się coraz bardziej powierzchowne, rozmowę zastępuje szybka wiadomość, a na spotkania mamy coraz mniej czasu. A przecież nie od dzisiaj wiadomo, że tym, co nadaje sens naszemu życiu, jest miłość. A miłość może być w każdym kolorze. I w każdym wieku.”


  Zastanawialiście się kiedyś, jak to jest z oszustami matrymonialnymi i kobietami, które dają się oczarować?5 komentarzy:

 1. Tytul książki mnie intryguje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Sochy książki lubię. Czytam na bieżąco, ale to ze wydała tą książkę, pierwsze dowiaduję się od ciebie. Czas chyba zaglądać regularnie na Legimi, albo do internetu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tej książki jeszcze nie czytałam. Za to bardzo do gustu przypadły mi świąteczno-zimowe powieści tej autorki. Mają w sobie taką magię - niby codzienną, ale wyjątkową :)

  OdpowiedzUsuń
 4. muszę przeczytać tą książkę, o portalach randkowych to ja wiem całkiem sporo, nadal szukam miłości.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nooo, to może być ciekawa lektura :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger