„Do ostatniej kropli krwi”, Monika Cieluch

 

  Lubię książki, gdzie łączą się dwa światy dwójki ludzi. Dobry i jasny z tym złym i ciemnym. Lubię niegrzecznych mężczyzn, co zdobywają serce poukładanych kobiet. Szybka akcja, niebezpieczeństwo, adrenalina to wszystko kręci mnie w książkach i sprawia, że myślami przenikam w ich świat. Tak było z książką Do ostatniej kropli krwi, która wciągała mnie bezpowrotnie.


Do ostatniej kropli krwi

„On- wychowany w patologicznej rodzinie zdobywa świat pięściami.
Ona- wrażliwa i zdolna fotografka, poszukuje modela do swojego projektu artystycznego.

Kiedy drogi Leo i Nasturcji się przetną, cały świat stanie w ogniu. Coraz silniejsze pożądanie, seks tak zmysłowy, że niemal nierealny i pragnienie, by wciąż sięgać po więcej… Ale przeszłość w końcu upomni się o Leo, nakazując mu dokonać najważniejszego w życiu wyboru. Może się okazać, że łącząca ich namiętność nie wystarczy, by zawalczyć o wspólną przyszłość… W końcu świat podziemia rządzi się swoimi prawami.”


Do ostatniej kropli krwi opis książki

  Leo to młody mężczyzna, który miał ciężkie dzieciństwo, spadł na dno podziemnego świata, dla którego pracował. Jego styl życia zaprowadził go do więzienia, kiedy z niego wychodzi, stara się ułożyć życie. Jego pasją, sposobem na życie jest walka, jest niczym maszyna zaprogramowana do bójek, dzięki nim usuwa złość. Poznaje młodą utalentowaną fotografkę Nasturcję, która od początku go irytuje, ale postanawia nawiązać z nią współpracę. Ich relacje początkowo czysto zawodowe, zaczynają się zmieniać w coś więcej. Niestety na ich drodze staje przeszłość Loe, która chce wciągnąć go w swoje szpony ponownie. Mężczyzna staje między młotem, a kowadłem. Musi zdecydować czy chronić ludzi, których kocha i wrócić na stare śmieci, czy odciąć się na zawsze od przeszłości i stracić to, na czym mu zależy. Czy Leo podejmie słuszną decyzję?

  Do ostatniej kropli krwi to książka ze świetną fabułą, wartką pełną zwrotów akcji historią. Bohaterowie są świetnie wykreowani, to przedstawiciele różnego środowiska, które się łączy. Czytanie tej książki wywołało we mnie wzburzenie, ciarki, chwilami strach o losy bohaterów, nie obyło się bez uśmiechu i zaskoczenia. Żałuję, że końcowe sytuacje zostały pobieżnie opisane, dla mnie stanowiły mocy punkt całości i chciałbym je dokładnie poznać. Historia pokazuje trudy podejmowania decyzji, naukę kochania i przemiany. Autorka zwraca uwagę na to, ile jesteśmy w stanie poświęcić dla osób, które są dla nas ważne. Nie mamy tu słodkiej miłosnej historii, ale brutalne życie, w które wkradają się prawdziwe uczucia. Dla mnie to bardzo fajna historia pokazuje że nigdy nie możemy się podawać, a walka o siebie i swoje uczucia potrafi przenieść happy end.


Do ostatniej kropli krwi recenzja


  Informacje techniczne:
Tytuł: Do ostatniej kropli krwi
Autor: Minika Cieluch
Wydawnictwo: Amare
Ilość stron: 360

"Bo prawdziwa miłość zawsze zwycięża, czasami tylko potrzebuje odrobiny cierpliwości, by móc urosnąć w siłę. Siłę, której nic nie jest w stanie pokonać."

 


Jakie książki najbardziej Was wciągają?

 3 komentarze:

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger