„Zagrywka”, Katarzyna Nowakowska

 

   Kilka dni temu swoją premierę miała książka „Zagrywka” Katarzyny Nowakowskiej, znanej pod pseudonimem K. N. Haner. Kasia jest jedną z najlepszych autorek polskiej literatury obyczajowej i erotycznej. Jej książki rozchodzą się niczym świeże bułeczki. Trudno było się oprzeć jej najnowszej historii, która rozpoczyna nową serię królowej romansów.

 

„Zagrywka”, Katarzyna Nowakowska recenzja książki

  „W męskim świecie obowiązują twarde zasady. Kobieta, która chce w nim przetrwać, albo musi się dostosować, albo stworzyć swój własny kodeks. Abigail wybrała tę drugą opcję. I to był rzut za trzy punkty.

  Teraz Abi mieszka w luksusowym apartamencie na Manhattanie, wygląda jak Scarlett Johansson, ma tupet i władzę. Negocjuje milionowe transfery zawodników NBA. A to oznacza, że mężczyźni, bardzo piękni mężczyźni, jedzą jej z ręki, choć mają świadomość, że ona nie sypia z zawodnikami…

  I właśnie wtedy, kiedy wydawałoby się, że nic już nie może jej złamać, pojawia się ON. Nowy zawodnik, mężczyzna z przeszłością. Kiedyś się już spotkali… Ale tym razem Abi nie da się wystawić. Tylko czy pierwszoligowy zawodnik znowu jej nie ogra?”

 

książka zagrywka opinie


  Abigail to młoda i piękna Pani prezes klubu NBA. Przyjaźni się z zawodnikami, traktuje ich jak braci i wspiera. Ma jednak swoje zasady i nie związuje się z chłopakami z drużyny i nie sypia z nimi, ale pozwala sobie na flirt i spoufalanie. Wszystko się zmienia, kiedy pojawia się nowy gracz- Jacobs. Mężczyzna to pierwsza i jedyna miłość kobiety. Jacobs nie rozpoznaje w Abi swojej byłej dziewczyny, a ona nie chce odkryć przed nim swojej przeszłości. Czy uda się jej oddzielić to, co było, od tego, co jest lub będzie?

  Zagrywka to lekka i przyjemna książka z wątkiem romansu, na jeden wieczór. Autorka w przejrzysty sposób pokazała wszystkich bohaterów, a do niektórych z nich można poczuć sympatię. Sama fabuła jest wciągająca, nigdy nie wiadomo co się wydarzy, jak potoczy się los Abigail i jej znajomych. W książce jest wiele zwrotów akcji, zagadek, niewyjaśnionych sytuacji, ale mam nadzieję, że druga część je wyjaśni. Autorka pokazuje w tej książce, jak przeszłość wpływa na nasze życie, jak trudno odciąć się od tego, co było i jakie konsekwencje niesie za sobą nieodpowiednie podejmowanie decyzji. Całość czyta się szybko, odczuwa się ciekawość, a sceny erotyczne dodają pikanterii. Historia ta pokazuje w pewnym sensie codzienne życie wielu osób, na zewnątrz silni, a w środku delikatni jak kurczaczek. Jest tu wiele smutku, żalu i bólu, ale także pożądanie, namiętność, dobra zabawa i humor. Polecam.

 

zagrywka książka

  Informacje techniczne:
Tytuł: Zagrywka
Autor: K. N. Haner, Katarzyna Nowakowska
Wydawnictwo: Między słowami (Znak)
Ilość stron: 304

„Gdzie się tak śpieszysz?- zapytałam
Do raju…”

 


   Jakie książki najczęściej czytacie? Znacie Katarzynę Nowakowską i jej książki?

 

 


 

 3 komentarze:

  1. Już mi się podoba :D Lubię takie przyjemne lekkie treści :D Kojarzą mi się z typowymi amerykańskimi serialami, przy których praktycznie każdy lubi co jakiś czas odpocząć i się wyluzować.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie znam jeszcze twórczości tej autorki, ale siostra czytała już całkiem sporo.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger