„Bad Teacher”, Kinga Litkowiec i Agata Sobaczak

 

   O twórczości Kingi Litkowiec czytałam same superlatywy, jest autorką odważnych erotyków. Nie mogłam przejść obok jej nowej książki obojętnie, którą napisała w duecie z Agatą Sobczak. Skuszona wizją czegoś niepowtarzalnego z przyjemnością czytałam Bad Teacher. Czy mój apetyt został nasycony tą historią?

 

„Bad Teacher”, Kinga Litkowiec i Agata Sobaczak


  „ON POKAZAŁ MI, CZEGO POTRZEBUJĘ
  W dniu, w którym po raz pierwszy zobaczyłam mojego nauczyciela- Chrisa Evansa, zapragnęłam poznać go lepiej. Gdy mi na to pozwolił, chciałam więcej. Kiedy pokazał mi, kim jest, nie uciekłam. Był mi niezbędny do życia niczym powietrze. Jego mroczna aura owładnęła mną, zachęcała, bym zrozumiała, co czuje mężczyzna, który uprzytomnił mi, czego potrzebuję.

  ONA POZWOLIŁA MI BYĆ SOBĄ
  Veronica Jones była zakazanym owocem, którego nie byłem w stanie sobie odmówić. Nie próbowałem walczyć z tym pragnieniem. Chciałem, żeby była moja, żeby oddała mi się w pełni. Pokazałem jej siebie, a ona zaakceptowała to, kim jestem. Chciała tego, co jej ofiarowałem. Zgodziła się być moją i pozwoliła mi być sobą.”

 

„Bad Teacher”, Kinga Litkowiec i Agata Sobaczak


  Veronica to młoda dziewczyna, która chodzi do szkoły. Jest zdolna, jednak ma problem z jednym z przedmiotów. Na jej szczęście zmienia się nauczyciel, dzięki czemu liczy na spokojne zakończenie roku. Nielubianą nauczycielkę zastępuje biznesmen Chris Evans. Dziewczyna zwraca uwagę na mężczyznę i widzi, że ona także nie jest mu obojętna. Ich znajomość szybko się rozwija, Chris pokazuje Veronice kim jest i czego od niej oczekuje. Mężczyzna praktykuje sex BDSM, lubi dominację i uległych partnerów. Młoda, mało doświadczona nastolatka kieruje się ciekawością i związuje ze swoim nauczycielem. Do czego doprowadzi ich znajomość? Czy Veronica zaakceptuje styl sexu jaki preferuje Chris i zostanie jego sub?

  Książka pokazuje preferencje sexualne BDSM. Jest to ciekawy styl i sposób uprawiania sexu. Jeden z partnerów dominuje i „rządzi”, drugi mu się całkowicie podporządkowuje. W trakcie zbliżeń mają miejsce takie rzeczy jak wiązanie, bicie i  zmuszanie partnera do różnych rzeczy. Wszystko odbywa się za zgodą kochanków. BDSM było mi znane ze słyszenia, jednak nigdy nie interesowałam się tym tematem, więc z ciekawością czytałam książkę. Autorki w delikatny sposób pokazują, jak wygląda taki związek. Liczyłam na coś bardziej wybuchowego, prawdziwe fajerwerki, a dostałam zimne ognie. Brakowało mi większego efektu zaskoczenia, wywołania emocji. Nie mówię, że książka jest nudna, bo tak nie jest. Z ciekawością ją czytałam i podoba mi się, ale brało tego ognia. Mam nadzieję, że dalsze losy bohaterów się rozkręcą i mnie zaskoczą. Czekam na drugi tom serii W mroku Zmysłów i trzymam kciuki za dziewczyny.

 

„Bad Teacher”, Kinga Litkowiec i Agata Sobaczak


  Podsumowując  Bad Teacher to książka pokazująca pewien schemat- uczennica i nauczyciel. Jednak nie jest to typowy romans, tutaj dzieją się niegrzeczne rzeczy. Nie ma zmysłowych zbliżeń, jest dominacja i żądza. Sceny sexu pobudzają wyobraźnię, wywołują ciekawość i chęć poznania bliżej tematu BDSM. To idealna propozycja dla fanek romansu i niestandardowych historii.

  Informacje techniczne:
Tytuł: Bad teacher
Autor: Kinga Litkowiec i Agata Sobczak
Wydawnictwo: WasPos„Ból może mieć różne formy. Mogę cię nim nagrodzić lub ukarać. Mogę sprawdzić, że będziesz prosić o więcej, doprowadzić cię do orgazmu. Mogę też chcieć cię ukarać za nieposłuszeństwo lub niewłaściwe zachowanie. Mogę torturować Cię godzinami…”

 


  Lubicie niestandardowe książki, które pokazują coś innego? Znacie twórczość autorek książki?

 

 


 

5 komentarzy:

  1. Tych autorek niestety nie znam. Księżka prezentuje się ciekawie. Polecę ją mojej mamie, bo podejrzewam, że z chęcią przeczyta tę pozycję.

    OdpowiedzUsuń
  2. Fabuła zbudowana na intymnej relacji ucznia i nauczycielki z dodatkiem BDSM musi dobrze rozgrzewać w jesienny wieczór ;-). Nie znam autorek, ale ostatnio odkrywam, że duety mają o wiele więcej do zaoferowania niż pojedynczy autor ;-)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger