„Zemsta ma twoje imię”, Monika Magoska-Suchar  Twórczości Pani Moniki nie była mi wcześniej znana, być może dlatego, że pisała w duecie. Jej pierwsza samodzielna książka Zemsta ma twoje imię zaciekawiła mnie swoim opisem, dlatego postanowiłam skusić się na ten romans. Czy spodobała mi zemsta jaka została przedstawiona w książce?


erotyczna książka

  „Miłość to gra. Nie zawsze uczciwa, a czasem nawet niebezpieczna!
  Ian Ralf Tott, właściciel hotelowego imperium, to prawdziwy król życia. Jest bezwzględny zarówno w uczuciach, jak i w interesach, do tego uważa się za nowe wcielenie Jamesa Bonda. Bez skrupułów wykorzystuje i porzuca kobiety, a od pracowników wymaga absolutnej lojalności i posłuszeństwa.
  Los stawia na jego drodze Ewę Domańską, z którą niegdyś w Grecji połączył go krótki, choć płomienny romans. Teraz - ku zaskoczeniu obojga - okazuje się, że kobieta będzie podwładną Iana w jego świeżo zakupionym hotelu. Ich wzajemna fascynacja wybucha z nową siłą, ale szybko okazuje się, że Ewa nie zamierza być bezwzględnie posłuszna swojemu szefowi - ani w pracy, ani w uczuciach. Tymczasem on nie lubi niesubordynacji. Kochanka staje się problemem - a te biznesmen rozwiązuje szybko i bez zbędnych kompromisów. Domańska znów znika z jego życia. Wydawać by się mogło, że tym razem na zawsze. Jednak w miłości i w interesach pewne jest tylko jedno: niewiele rzeczy może równać się z zemstą upokorzonej kobiety.”
  Ian (Adam) to milioner, właściciel hoteli, kobieciarz, który traktuje kobiety jak przygodę. Czuje się Panem i władcą wszystkiego, wyglądem chce dorównać Bondowi. Niespodziewanie spotyka Ewę i się z nią zabawia, myśląc że więcej nie spotka kobiety. Los jednak sprawia, że dziewczyna staje się jego pracownicą, od razu łączy ich romans. Ewa to otwarta i niewyżyta sexualnie osoba, lubi dominację i swoim zachowaniem zaskakuje Adama. Jemu zależy tylko na łóżkowych zabawach, jednak ona dostaje obsesji i chce usidlić mężczyznę. Psychiczne zachowanie Ewy prowadzi ją do usamowolnienia, zapowiada zemstę mężczyźnie.


  Zemsta ma twoje imię to ognisty erotyk, wypełniony opisami sexu, niekiedy jest on dość niesmaczny. Kochankowie lubią ostrą zabawę, ich spotkania są nieprzewidywalne. Cała historia jest dość oryginalna, rzadko spotyka się kobietę o takim temperamencie. Ian dostaje od życia to co chce, potrafi rozprawić się z wszelkimi przeciwnościami, jednak doprowadza go to do upadku. Zemsta jaką dostaje za swój postępek jest zaplanowana i zaskakująca. Nie spodziewałam się takiego zakończenia, w pewnym momencie myślałam, że wiem kto chce i jak dokonać zemsty, ale tego co się stało się nie spodziewałam. Podoba mi się ta książka i czekam na inne od tej autorki.
  Informacje techniczne:
Tytuł:; Zemsta ma twoje imię
Autor: Monika Magoska-Suchar
Wydawnictwo: Editio Red
Ilość stron: 256  „Lubiłem ostre akcje w łóżku, choć po raz pierwszy to kobieta dyktowała mi warunki. Sprawiała wrażenie obłąkanej i to powinno mnie odrzucić, tymczasem jej szaleństwo działało na mnie jak magnes”

 

Znacie twórczość Moniki Magoska-Suchar?


4 komentarze:

 1. Cytat, który na końcu umieściłaś mnie przekonuje do lektury :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ostatni mam faxy na takie książki i historie. Już sama okładka mnie kusi do sięgnięcia po nią. Dzięki za recenzję. Na pewno by mi się spodobała.

  OdpowiedzUsuń
 3. jeśli ostry seks jest dobrze opisany to wcale nie musi być niesmaczny, ale widzę, że tutaj autorkę poniosła trochę wyobraźnia ;-). Nie przepadam za erotykami, ale motyw zemsty przypadł mi do gustu

  OdpowiedzUsuń
 4. Właśnie kończę ją czytać i mam mieszane uczucia, ale powiem o nich jak skończę, bo może coś się zmieni w tym temacie.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger