"W jego oczach", Alicja Sinicka  Oczy wilka to była pierwsza część fantastycznej serii, dziś jestem po drugim tomie W jego oczach i planuję zacząć Otwórz oczy. Historia jest tajemnicza i niespotykana, życie bohaterów wciągnęło mnie i zakręciło w głowie. Jeśli lubicie tajemnicze wydarzenia, nieoczywiste rzeczy i magię uczuć to powinniście zainteresować się tą serią.


oczy wilka tom 2 w jego oczach

   "W życiu Leny i Artura rozpoczyna się nowy rozdział. Właśnie się zaręczyli po dwóch latach związku. Nie wszyscy są z tego powodu zadowoleni, a sama Lena nie potrafi zostawić przeszłości za sobą. Wciąż nie może pogodzić się z tym, że jej ukochany ma przed nią mnóstwo tajemnic.
  Czy tak poważna decyzja nie powinna być podejmowana bez cienia wątpliwości? Czy Artur potrafi oddać się jej całkowicie i rozpoczną wspólne życie na nowych zasadach?
  Kobieta nie ma pewności, czy przebije się przez mur, który wzniósł jej ukochany. Czy kiedykolwiek do końca go pozna?"alicja sinicka

  Wracamy do bohaterów po dwóch latach, Lena jest z Arturem świeżo po zaręczynach. Ich życie wydaje się być udane, jednak zaczyna się dziać coś niedobrego. Gość w domu Mangano- Bruno sprawia, że Lena zaczyna widzieć Artura w gorszym świecie, domaga się informacji i zaufania. Mężczyzna jest uparty i nie chce wtajemniczać jej w swój świat, ukryty w podziemiach firmy kosmetycznej. Lena zaczyna źle się czuć w domu, widzi rzeczy, których nie widzą innych, czuje, że coś jest nie tak, ukrywa to przed narzeczonym. Boi się, że może mieć problemy psychiczne, jak jej ciotka. Dodatkowo pojawia się ktoś, komu dziewczyna przeszkadza i chce ją zniszczyć, wykluczyć z życia Artura i zrobić miejsce obok jego boku. Czy Lena i Artur poradzą sobie z prześladowcą? Czy dziewczyna odnajdzie spokój?

  W jego oczach to historia tajemnicza i skomplikowana, pełna niedopowiedzianych słów, które wzbudzają ciekawość. Nic nie jest pewne, autorka zasypuje nas wieloma niewiadomymi, każe się domyślać lub czekać na rozwiązanie zagadek. Głównie bohaterowie wywołują wokół siebie niecodzienną aurę, są przeciwieństwami, a jednocześnie połączeni dziwną więzią. Sprawia to, że chce się czytać książkę i szybko dobiec do końca, poznać ich lepiej i wejść w ich niesamowite życie. Oczy wilka były bardziej wciągające, było w nich więcej intryg, zawirowań i zwrotów akcji, tutaj jest tego mniej, ale wcale nie sprawia to, że jest nudno. Ciekawa jestem czym zaskoczy mnie trzecia część.oczy wilka seria książek

  Informacje techniczne:
Tytuł: W jego oczach
Autor: Alicja Sinicka
Seria: Oczy wilka (tom 2)
Wydawnictwo: Kobiece
Ilość stron: 368„Gdy kogoś kochasz, w równym stopniu nienawidzisz  osoby, która próbuje ci tę miłość odebrać.”Znacie historię Leny i Artura? Czytacie książki Alicji Sinickiej?


6 komentarzy:

 1. Już sama okładka hipnotyzuje!

  OdpowiedzUsuń
 2. właśnie tak mi się wydawało, że już widziałam tę okładkę, a to drugi tom ;-). Chyba drugie tomy mają to do siebie, że nie są nudne, ale nie są też porywające ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię niedopowiedzenia w książce, które są na tyle dobrze skonstruowane, że nie czuć, że czegoś brakuje. Poza tym w tej książce mój wzrok przykuwają oczy mężczyzny na okładce: znałam kiedyś pewnego chłopaka o takich...

  OdpowiedzUsuń
 4. Magnetyczne oczy już dają o sobie znać na okładce książki, a i tytuł zachęca, aby sprawdzić, co tak naprawdę za dusza się w nich kryje, jakie emocje nią targają. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Oczywiście, że znam. Ta historia to mój patronat medialny. Uwielbiam książki Alicji i już nie mogę doczekać się kolejnej :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger