Bogaty i grzeszny, Meghan March- recenzja pierwszego tomu serii Bogactwo i grzech  Książka Bogaty i grzeszny wzbudziła moją ciekawość po przeczytaniu kilku pozytywnych recenzji. Nie lubię nastawiać się do czytanych książek, aby móc samodzielnie określić czy jest to coś, co mi się podoba, jednak tutaj z góry byłam przygotowana na ciekawą i porywająca historię. Nie pomyliłam się i moje oczekiwania zostały spełnione.


bogactow i grzech tom 1

Bogaty i grzeszny

  „…Ta gorąca historia to pierwsza część trylogii Bogactwo i grzech, opowiadającej o dramatycznym związku dwojga młodych ludzi. Pokochali się mimo ponad stuletniej waśni własnych rodzin- i nie widzieli świata poza sobą. Jak więc mogło dojść do tego, że rozdzielił ich inny mężczyzna? Dlaczego Whitney zdecydowała się złamać serce sobie i ukochanemu Lincolnowi? Jakie mroczne sekrety ukrywała? I czy kiedykolwiek uda jej się odkupić grzechy, których nie popełniła?...”


książka meghan march  Historia Whitney i Lincolna pokazuje jak uprzedzenia i dawne sprawy potrafią latami układać życie innym. Dwie skłócone rodziny, nienawidzą się nawzajem i nie darzą szacunkiem. Gdy młodzi się poznają,nie wiedzą kim dla siebie są i zanim wychodzi to na jaw, ich zdążył połączył sex i nie tylko. Niestety ten związek nie ma prawa istnieć i z góry skazany jest na niepowodzenie. Liczne wydarzenia zmuszają bohaterów go podjęcia trudnych wydarzeń, które odbiją się na nich piętnem. Muszą się rozstać. Mija 10 lat, gdy para znów się spotyka, a ich uczucie nadal się istnieje. Niestety nic nie wskazuje na to, że będą mogli się związać i zaznać szczęścia. Ich los jest przeklęty i rzuca liczne kłody pod nogi.

  Książka jest pisana z perspektywy patrzenia na wszystko przez Whitney i Lincolna. Wydarzenia opisywane są w czasie teraźniejszym i przeszłym, co powoduje, że trzeba się skupić i uważnie czytać wszystko, aby zrozumieć, co się działo i dzieje między tą dwójką. Historia jest ciekawa i trudno przewidzieć co stanie się dalej, nic nie jest pewne. Jestem pod wrażeniem, jak autorka potrafi utrzymać wszystko w napięciu i czekam na kontynuację tej historii. Jest to opowieść o dwójce osób podobnych do Romea i Julii, którzy także zmagali się ze skłóconymi rodzinami, ale bardziej nowoczesna i liczę, że skończy się inaczej.meghan march

  Informacje techniczne:
Tytuł: Bogaty i grzeszny
Seria: Bogactwo i grzech
Autor: Meghan March
Wydawnictwo: Editio
Ilość stron: 264
Okładka: miękka

"Bo gdy ty i ja razem staniemy przeciw światu, to będziemy niezwyciężeni."  Jak myślicie, czy ta miłość przetrwa i pogodzi ze sobą skłócone rodziny? Chętnie się tego dowiem. 26 komentarzy:

 1. Wydaje sie bardzo ciekawa :) fajnie ze jest zaskakująca i moze sie na nia skuszę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Słyszałam o tej książce i muszę przyznać, że bardzo mnie sobą zaciekawiła :D
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Oh very interesting cover, the plot doesn´t sounds so interesting for me
  xx

  OdpowiedzUsuń
 4. Brzmi zachęcająco taka lektura, chętnie przeczytam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Dużo dobrego przeczytałam o tej książce i już się nie mogę doczekać, kiedy ją odbiorę. Zamówiona!

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam wrażenie, że im trudniejsze okoliczności dla miłości, tym intensywniejsze barwy ona przybiera. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dla mojej znajomej byłaby fajna.

  OdpowiedzUsuń
 8. Póki co odpuszczę ją sobie ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Podobnie jak Ty przeczytałam mnóstwo pozytywnych recenzji, czekam jednak na wyrobienie własnego zdania. Już niebawem książka do mnie dotrze!

  OdpowiedzUsuń
 10. podoba mi się motym Romea i Julii. Ogólnie cała fabuła składa się w ciekawą historię

  OdpowiedzUsuń
 11. Hmm, na co dzień raczej omijam historie tego typu, jednak tutaj ciekawią mnie bohaterowie jak i dynamika i nieprzewidywalność tej opowieści, więc może skusiłabym się na jej lekturę :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Lubię historie pisane z dwóch perspektyw czasowych i chociaż okładka książki raczej mnie odstrasza, to Twoja recenzja i wątek pary kochanków, którzy znaleźli się w podobnej sytuacji jak dramatyczni: Romeo i Julia - zaciekawia, więc nie wykluczam, że wkrótce ją przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Okładka może przyciągnąć uwagę czytelniczki. Chyba celowy zabieg grafika ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Wygląda jak typowy erotyk, ale możliwe, że to na serio romans, który bez większego wahania bym przeczytał

  OdpowiedzUsuń
 15. super, że książka zaskakuje i trzyma w napięciu, takie pozycje aż chce się czytać bo wciągają

  OdpowiedzUsuń
 16. Sama jestem bardzo ciekawa tej historii. Przyznam, że nie czytałam żadnej opinii na temat tej książki. Chciałabym ją przeczytać, dobrze że będzie kontynuacja.

  OdpowiedzUsuń
 17. Mówiłam, że Meghan March jest mistrzynią w pisaniu takich historii. Uwielbiam jej książki i każdą czytam za jednym zamachem.

  OdpowiedzUsuń
 18. Brzmi naprawdę ciekawie! Chętnie i ja sięgnę po tę książkę. :) Oby skończyło się szczęśliwiej niż w Romeo i Julii.

  OdpowiedzUsuń
 19. Zapowiada się ciekawa książka.

  OdpowiedzUsuń
 20. Dobrze że lektura daje emocje i potrafi wciągnąć. Trzymanie w napięciu zapewne nie pozwala sie oderwać;)

  OdpowiedzUsuń
 21. Okładka musi kusić każde Panie :)

  OdpowiedzUsuń
 22. fajnie ze jest zaskakująca i może się na nią skuszę bo to dobrze że lektura potrafi wciągnąć czytelnika

  OdpowiedzUsuń
 23. Bardzo możliwe, że dzięki miłości zwaśnione rodziny się pogodzą. Pewnie tak będzie, bo w końcu to pewnie książka, która musi się dobrze skończyć.

  OdpowiedzUsuń
 24. Zaciekawiłaś mnie tą książką. Chętnie po nią sięgnę przy okazji :)

  OdpowiedzUsuń
 25. no ciekawe jak się to zakończy, ach to zostawianie czytelnika w nie pewności

  OdpowiedzUsuń
 26. to będzie kolejna pozycja w mojej biblioteczce

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger