Gdzie oddać smartfon do naprawy?  Telefony komórkowe stały się niczym część ciała człowieka. Towarzyszą nam wszędzie i zawsze. Technologia pozwala wykorzystywać je nie tylko w celach kontaktowych, ale także do robienia, zdjęć, nagrywania filmików, do pracy. Rynek zalewają ciągle to nowsze modele, które wyposażone są w tysiące aplikacji. Nawał technologii w tak małym urządzeniu, niestety sprawia, że ulegają one uszkodzeniu. Często także sami jesteśmy winni zniszczeniu, np. po upadku i rozbiciu ekranu. Gdzie w takim przypadku oddać swój telefon komórkowy do naprawy?  Serwisów do naprawy telefonów komórkowych jest sporo, niestety nie wszystkie są godne zaufania. Naprawa nowego smartfona lub iPhona potrafi być skomplikowanym zadaniem, dlatego wymaga doświadczenia. Tylko specjaliści są w stanie odpowiednio naprawić telefon, który posłuży nam długi czas. Ważne jest, aby wybierać serwisy, które mają dostęp do oryginalnych markowych części, a nie zamienników, których żywotność jest o wiele krótsza. Dodatkową zaletą dobrego serwisu jest możliwość oddania zepsutego urządzenia za pomocą wysyłki, korzystając z usług firmy kurierskiej. 

  Serwisem, na który wart zwrócić uwagę podczas szukania odpowiedniego miejsca do naprawy swojego telefonu jest Telefonarium (https://www.telefonarium.pl/) we Wrocławiu. Serwis zajmuje się naprawą takich telefonów jak LG, Samsung i Apple. Wykwalifikowani pracownicy są w stanie szybko i skutecznie przywrócić sprawność telefonu. Serwis zapewnia niskie ceny i trwałe efekty.  Oddanie telefonu do naprawy możliwe jest także bez wychodzenia z domu, wystarczy zgłosić chęć naprawy w serwisie, a on przysyła kuriera, który odbierze paczkę, a po naprawie ją przywozi. Oddanie uszkodzonego telefonu w ręce fachowca daje pewność, że telefon trafia w dobre ręce i wróci do nas w idealnym stanie. Nigdy nie oddawajcie swojego sprzętu przypadkowym osobom, które nie mają doświadczenia i odpowiednich narzędzi, aby sprawnie przeprowadzić naprawę. Nawet jeśli chodzi o drobną usterkę, np. wymianę mikrofonu czy portu do ładowania, nie warto ryzykować poważniejszą awarią telefonu. Gwarancją poprawnie przeprowadzonej naprawy jest specjalistyczny serwis i tylko takie miejsca należy wybierać.Gdzie naprawiacie swoje telefony komórkowe? 16 komentarzy:

 1. Tej firmy nie znam, jednak ja swoich telefonów nigdy naprawiać nie musiałam. Niestety raz zbiła mi się tak szybka, że nie było już taniego ratunku dla mojego telefonu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki Bogu mnie się telefon nie psuje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie się notorycznie a to tłucze szyba a to coś pada w systemie, także mam już sporo sprawdzonych punktów do napraw i też takie które omijać trzeba łukiem szerokim.

  OdpowiedzUsuń
 4. dobrze wiedzieć, w razie W, trzeba mieć takie informacje

  OdpowiedzUsuń
 5. często zdarza mi się upuścić telefon ale na szczęście jeszcze żaden nie wymagał naprawy

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja nigdy nie wiem co robić jak cos poważnego zepsuje się w telefonie i strasznie rozpaczam, bo mam na nim sporo ważnych rzeczy. Staram się dbać jak mogę, ale różnie to bywa. Zawsze pytam się znajomych co polecają, ale różnie z tym bywa. Dzięki za polecenie.

  OdpowiedzUsuń
 7. No właśnie wszystko jest w porządku dopóki smartfon działa, a w momencie awarii zaczynają się problemy. Jak oddawałąm kiedyś telefon do serwisu to niestety zastępczego nie było i musiałam pożyczać aparat od znajomych. W dzisiaejszych czasach każdy z nas ma kawał życia w swoim smartfonie i trudno byłoby to utracić.

  OdpowiedzUsuń
 8. Akurat nie miałam potrzeby naprawiania, jak się popsuł to już na amen i taniej było kupić nowy niż inwestować w naprawę.

  OdpowiedzUsuń
 9. Niestety nie mam dobrego doświadczenia z naprawą smartfona. Przy ostatniej musiałam interweniować u rzecznika praw konsumenta. Straciłam mnóstwo nerwów.

  OdpowiedzUsuń
 10. Zupełnie nie orientuję się w sprawach naprawy urządzeń elektronicznych, tą działką zajmuje się mąż, jego pasja i wybory. W zasadzie to w takiej tematyce doradza całej naszej rodzinie, a my spokojnie kierujemy się jego wskazówkami dobrze na tym wychodząc. :)

  OdpowiedzUsuń
 11. uuuu... mojego niestety tam nie oddam bo nie obsługują produktów tej firmy. Mam nadzieje że nie będzie sie psuł mój staruszek, planuję wymianę na nowszy model. Oby był bezawaryjny.
  Widzę że serwis naprawia produkty popularnych marek.

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja tylko raz oddawałam do serwisu :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Mnie ostatnio i pierwszy raz w życiu zepsuł się telefon, sam z siebie (wyłączył się i już nie włączył) oddałam do serwisu Play.

  OdpowiedzUsuń
 14. Dobrze wiedzieć gdzie można oddać telefon, bo niedługo kończy mi się gwarancja i ubezpieczenie więc lepiej mieć coś w zanadrzu.

  OdpowiedzUsuń
 15. My zazwyczaj oddajemy na gwarancję do Plusa jeśli coś się dzieje. Fajnie wiedzieć, że są też inne miejsca. Przydatny wpis :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Niedawno byłam w jakimś punkcie gdzie sprzedają i naprawiają telefonu. Chyba coś mi kapnęło na głośnik, bo słabo słyszałam rozmowę. Niby wyczyścił, ale niewiele dało. Teraz jest o wiele lepiej, samo się naprawiło ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger