Prezent dla gadżeciarza


  Mój mąż bez zwątpienia jest gadżeciarzem, o czym przekonałam się ostatnio, kiedy w naszym domu pojawił się kolejny głośnik bluetooth. Postanowiłam przygotować małe zestawienie prezentów, jakie mogła bym mu sprawić. Wiem, że lubi takie drobiazgi i otrzymywanie kolejnych sprawia mu radość.
Propozycje prezentów dla gadżeciarza:

 

 • Bransoletka kabel micro usb- to ozdobny kabel micro usb, który mamy zawsze przy sobie w formie ozdoby. Bransoletkę możemy wykorzystać w wielu przypadkach, np. chcąc ładować telefon, przesłać dane z komórki na komputer lub na odwrót. 
 • Podgrzewacz kubka- mój mąż dużo czasu spędza przez komputerem i często jest tak zajęty, że zapomina o herbacie, która robi się zimna i zostaje niewypita. Podgrzewacz kubka to fajny gadżet, który zapewnia utrzymanie temperatury napoju w około 60’C. Urządzenie jest łatwe w użyciu, wystarczy podpiąć kablem do laptopa i postawić na nim swój kubek.
 • Rękawiczki bluetooth- idzie zimna, więc ciepłe rękawiczki to podstawa, ale można wybrać także takie, które pozwolą odbierać telefon komórkowy i rozmawiać. Często, gdy ktoś do nas dzwoni w zimie nie zdążamy odebrać telefonu. Rękawiczki bluetooth mają wbudowany głośnik i mikrofon, dzięki czemu pozwalają prowadzić nam rozmowy. Gadżet łączy się z telefonem za pomocą bluetooth.
 • Pendrive w formie karty- płaski pendrive w rozmiarze karty kredytowej to fajna propozycja dla osób lubiących gubić tradycyjny nośnik danych. Pendrive jak karta jest łatwy do schowania w portfelu i zajmuje mało miejsca.
 • Lokalizator do kluczy- świetny wynalazek pozwalający szybko zlokalizować klucze do domu lub samochodu. Wystarczy przypiąć go do kluczy i połączyć z telefonem za pomocą bluetooth, który wskaże nam miejsce zagubionej rzeczy.

Macie inne pomysły na prezent dla fana gadżetów? 

11 komentarzy:

 1. Rękawiczki są fajnym pomysłem, w sumie sama bym sobie takie sprawiła :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Taki podgrzewacz kubka sama chętnie bym kupiła. Często właśnie siadając do laptopa zapominam o herbacie/kawie i później pije zimną.

  OdpowiedzUsuń
 3. myśle, że lokalizator kluczy to zdecydowanie coś dla mnie, ostatnio dorobiłam 4 nowy i wszystkie zgubiłam :O. Na szczęście znalazł się jeden stary ;-). Bardzo fajne pomysły na prezenty, praktyczne, ale bardzo oryginalne :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla takich fanów te propozycje są idealne, mój mąż nie należy jednak do tej grupy, a szkoda, bo miałabym czasami z głowy prezent na jego jakieś święto.

  OdpowiedzUsuń
 5. Z pewnością przydałby mi się lokalizator do kluczy! :)
  Z chęcią zajrzę na stronę marki.
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Lokalizator do kluczy wydaje się być super sprawą :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Pendrive w formie karty brzmi naprawdę ciekawie, podobnie jak bransoletka usb. Jeszcze się nigdzie z takimi podarkami nie spotkałam, ale chętnie i bym taki kupiła i bym taki dostała.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja należę do osób, które są totalnymi gadżeciarzami i na pewno każda z wymienionych przez Ciebie propozycji mega by mi się spodobała i wywołała uśmiech na mojej twarzy.

  OdpowiedzUsuń
 9. Też jestem wielką gadżeciarą i z każdej z tych propozycji bym się ucieszyła :) Szczególnie przydałby mi się podgrzewacz do kubka, bo nie lubię pić zimnej kawy i ta bransoletka USB, bo z pewnością jest to wygodny gadżet ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Lokalizator do kluczy? Och, to ja bym chciała mieć, choć gadżeciarą nie jestem. Zawsze je gdzieś zostawię. Na komórkę jeszcze zadzwonię, a nie mam nigdy pomysłu co z kluczami zrobić, by je znaleźć.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger