Etykiety do domowego użytku

 

 Porządek w kuchennych szafkach, szufladach czy spiżarni pozwala łatwo i szybko odszukać potrzebne rzeczy. Dobrze posegregowane i przechowywane przyprawy, zioła czy przetwory utrzymują smak i wartości odżywcze. Warto je odpowiednio oznaczyć, aby wiedzieć, co w czym się znajduje i kiedy zostało zrobione. W tym celu dobrze jest zastosować etykiety, na których znajdują się opisy.

 


  Etykiety samoprzylepne to idealny sposób, na oznaczanie słoiczków z przyprawami, słoików z przetworami, nalewki czy inne produkty. Naklejki z opisami pozwalają łatwo oznaczyć dany produkt, a następnie odszukać. Dzięki nim w trakcie gotowania nie zostaną pomylone przyprawy, czy słoiki z domowymi drzemami. Etykiety powinny być solidnie wykonane, nie mogą ścierać się z nich napisy czy elementy ozdobne. Trwałe na odklejanie i odporne na warunki termiczne. Puste etykiety, na których pisze się powinny być odpowiednio przygotowane, aby treść się nie rozmazała i była trwała. Takie etykiety znajdziesz w sklepie ETYKAT.

  W ofercie sklepu znajdują się etykiety o różnych rozmiarach, mogą być one papierowe lub foliowe. Etykat w swojej ofercie ma etykiety produktowe, fototapety, kody kreskowe, odblaski i hologramy, tabliczki znamionowe.

  Dzięki zastosowaniu etykiet organizacja w domu jest łatwa i przyjemna. Etykiety można wykorzystać także poza spożywczymi produktami np. puste etykiety, na których samodzielnie piszemy treść do oznaczeń kosmetyków, kiedy zostały otwarte, do oznaczeń kabli i przewodów, dokumentów.

Używacie etykiet w domu?

 

Współpraca reklamowa

1 komentarz:

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger