LEGO Friends, Pojazd do ratowania żółwi

 

 Klocki LEGO to jedna z tych zabaw, które moja córka lubi i spędza z nimi długi czas. Mimo braku cierpliwości chętnie układa klocki, a po ułożeniu się bawi, wymyślając różne wydarzenia i dialogi dla uczestników zabawy. Uważam, że to super zabawa, która rozwija umiejętności i wyobraźnię. Ostatnio złożyła zestaw LEGO Friends- Pojazd do ratowania żółwi, który otrzymałam w ramach współpracy z Tania ksiażka.
  Zestaw LEGO Friends Pojazd do ratowania żółwi przeznaczony jest dla dzieci w wieku 6+ i moja niespełna 7- latka super sobie z nim poradziła. Ilość elementów i konstrukcja nie jest wymagająca, a samo składnia nie zajmuje wiele czasu. Na szczęście zabawa, trwa dłużej niż składanie, zwłaszcza gdy na stół wjeżdżają wszystkie zestawy jakie mamy w domu.
  Zestaw zawiera quad z przyczepką, deskę surfingową, dwie laleczki (Emma i Layla), dwie figurki żółwi, figurka kraba, tratwę z palmą i mini gadżety do ratowania żółwi. Zestaw nie jest duży, ale wystarczający, aby zapewnić świetną zabawę. Elementy są kompatybilne z innymi zestawami, dlatego można je łączyć i tworzyć nowe konstrukcje lub układać np. miasteczko.
  Zestaw do ratowania żółwi to idealny prezent dla dzieci, które lubią zwierzęta i zabawy klockami. Zabawka pozwala na rozwijanie kreatywności, a samo ochranianie żółwi przed krabem zabawę z emocjami.
  Trwają wakacje, a pogoda jest mało stabilna, więc jeśli chcecie zapewnić super zabawę swoim dzieciom, kiedy za oknem deszcz, polecam zamówić klocki LEGO w internetowej księgarni Taniaksiazka.pl W ofercie jest wiele różnych zestawów i modeli, a także innych zabawek oraz artykułów dla dzieci, które sprawdzą się na nudne dni.


Lubicie LEGO? Układają je Wasze dzieci?


Współpraca reklamowa z Taniaksiazka.pl

6 komentarzy:

 1. Moi siostrzenicy też bardzo lubię te klocki.🙂

  OdpowiedzUsuń
 2. widać, że mała jest zadowolona :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Lego Friends są świetne i bardzo kreatywne. Mamy już kilka zestawów. Moja Julka je uwielbia, czasem wciąga mnie i starsze siostry do zabawy 😃

  Coraz ładniejsze te zestawy.
  Kasia Dudziak

  OdpowiedzUsuń
 4. Moje córki bardzo lubią tę serię Lego. Mamy jakiś z delfinami i naprawdę jest zabawa. A do tego czasem przenosi się nawet do wanny ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger