Czy warto kupić masażer do twarzy za 15zł? Elektryczny masażer do twarzy Beauty Star

 

 Rynek kosmetyczny zalany jest gadżetami do pielęgnacji twarzy. Mamy do wyboru i do koloru masażery, wałki, płytki masujące. Niektóre z nich kosztują krocie, ale są także tanie, które potrafią zaskoczyć. Elektryczny masażer Beauty Star kosztuje niecałe 15zł, a działa jak wynalazek z wyższej półki.
  Elektryczny masażer Beauty Star to małe i poręczne urządzenie, które posiada wałek w 100% z kwarcu różowego. Jest to szlachetny kamień w kolorze różowym, który wykazuje właściwości ujędrniające skórę, poprawia krążenie krwi, wpływa na rozluźnienie spiętych mięśni. Kamień jest przyjemnie chłodny. Urządzenie wykonane jest solidnie, jest to połączenie metalu i plastiku. Działa na baterie, które swoją mocą wprowadzają masażer w ruch wibracyjny. Wielkość odpowiednio pasuje do dłoni, długość masażera to ok. 18cm, a wielkość samego kamienia ok 3,5cm. Ogólny wygląd urządzenia jest całkiem ładny, kolorystyka rose gold wygląda fajnie.
  Beauty Star działa przyjemnie na skórę, po pierwsze jego drgania i wibracje zapewniają rozluźniający masaż. Skóra staje się rozluźniona, odprężona, poprawione krążenie krwi sprawia, że kolor skóry staje się ładny zdrowo zaróżowiony. Regularne stosowanie zapewnia jędrność skórze, poprzez pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny. Zimny kamień sprawia, że znikają opuchnięcia po nocy np., wokół oczu.
  Masażer należy stosować się na oczyszczonej skórze. Dla mnie najlepsze efekty widoczne są po nałożeniu serum i wykonaniu masażu. Wpływa to również na głębokie wnikanie składników aktywnych w głąb skóry. Można stosować go także na maski w płacie, ale dla mnie do tego lepiej sprawdza się wałek. Naciskam kamień do skóry i prowadzę go po twarzy w wyznaczonych liniach (schemat masażu twarzy znajdziecie w Internecie), wystarczy kilka minut dziennie i skóra na tym zyskuje. Po zastosowaniu gadżetu należy go wytrzeć wilgotną szmatką, zapobiega to rozmnażaniu i przenoszeniu bakterii.
  Masażer Beauty Star udowadnia, że nie trzeba wydawać dużych kwit na profesjonalne urządzenia do twarzy, aby móc zapewnić jej domowe Spa. Gadżet za niespełna 15zł sprawdza się całkiem dobrze i nie mam żadnych zastrzeżeń co do jego działania czy wyglądu. Masażer kupiłam w Action, jest to kopalnia tanich rzeczy.

  Stosujecie masażer do twarzy?


3 komentarze:

 1. Mam tego typu masażer i jestem z niego bardzo zadowolona.

  OdpowiedzUsuń
 2. To rzeczywiście ciekawe rozwiązanie i wygodne finansowo.

  OdpowiedzUsuń
 3. mam bardzo podobny i używam go dzien w dzien, w ogóle ja to jestem uzalezniona od masażu skóry
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger