Dlaczego warto układać klocki LEGO? LEGO Friends mobilny sklep z bubble tea z TaniaKsiazka.pl

 

  Klocki LEGO to kultowe zabawki znane dzieciom od pokoleń. Małe elementy, z których układa się zabawki różnego rodzaju, cieszą się popularnością nie tylko wśród dzieci, ale także u dorosłych. Ich układanie potrafi przynieść wiele frajdy, zwłaszcza gdy robi się to bez instrukcji, a z własnym pomysłem.

Dlaczego warto układać klocki LEGO?


  Układając klocki LEGO dziecko czy też osoba dorosła rozwija swoje umiejętności ruchowe dłoni i palców oraz wzrokowe. Wymyślając swoje budowle ćwiczy się wyobraźnię, pomysłowość, kreatywność i cierpliwość. Klocki LEGO produkowane są dla wszystkich, zestawy są tematyczne, przez co można dostosować je do swoich zainteresowań i hobby, dzięki czemu mogą uczyć i pomagać przyswajać wiedzę. Klocki przeznaczone są dla dzieci już od 3 roku życia, więc pozwalają utrwalać umiejętności związane z nazewnictwem kolorów, mogą być przydatne podczas nauki liczenia, a także współpracę w grupie, kiedy układa się je w kilka osób.

Mobilny sklep z bubble tea LEGO Friends

  Moja córka lubi układać LEGO, prosi często o pomoc swojego tatę i tak razem spędzają czas. Ostatnio podczas choroby jedno popołudnie poświęcili na złożenie zestawu z LEGO Friends- Mobilny sklep z buble tea. Zestaw zawiera dwie dziewczyny (Nova i Matylda,) przyczepkę, elektryczną hulajnogę, stolik i dodatkowe małe zabaweczki. Całość wygląda bardzo fajnie i daje wiele możliwości zabawy. Zestaw przeznaczony jest dla dzieci w wieku 6lat.

  Zestaw pozwala na świetną zabawę podczas przygotowania napoju buble tea. Wybierając jedną z figurek można wcielić się w jej rolę i udawać obsługę sklepu lub klienta. Zabawa w sklepik może być kreatywna i przyjemna, można układać do niej różne historie, a elementy łączyć z innymi zestawami klocków i stworzyć np. całe miasteczko, gdzie mobilny sklep będzie jednym z elementów.

  Klocki LEGO możecie zamówić na stronie TaniaKsiazka.pl, gdzie w ofercie znajduje się bardzo duży wybór różnych zestawów. Podoba mi się możliwość zamówienia czegoś w jednym miejscu dla całej rodziny. Dla siebie wybieram książki, a dzieciaków zabawki.

  Lubicie układać klocki LEGO?

 
Współpraca reklamowa z TaniaKsiazka.pl

13 komentarzy:

 1. Moi siostrzeńcy bardzo lubią spędzać w ten sposób czas.

  OdpowiedzUsuń
 2. Podoba mi się, dla dziewczynki akurat. U nas to Lego to jakaś obsesja, ciągle chce coś nowego syn.

  OdpowiedzUsuń
 3. Klocki lego są super :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Moja córka odkąd pamiętam składa klocki podobnie jak syn. Syn to już mistrz - w mig układa nawet te przeznaczone dla dorosłych. Mam ten zestaw i moja młoda bardzo lubi się nim bawić.

  OdpowiedzUsuń
 5. Klocki Lego na pewno pomagają w rozwijaniu kreatywności i przede wszystkim to super zabawa

  OdpowiedzUsuń
 6. Moje dzieciaki uwielbiają LEGO, teraz maluszek ma już kilka swoich zestawów DUPLO :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Na pewno to doskonała okazja do ćwiczenia kreatywności oraz cierpliwości.

  OdpowiedzUsuń
 8. U nas klocki lego zawsze znajdywały uznanie, czy my, czy dzieciaki, czy wspólne układanie, mnóstwo frajdy i radości, a przy tym ćwiczenie kreatywności.

  OdpowiedzUsuń
 9. Klocki LEGO to ulubioną zabawą moich dziewczyn. Mamy ich mnóstwo o ciągle chcą nowe 😂

  OdpowiedzUsuń
 10. Które dziecko nie lubi klocków Lego :) sama w dzieciństwie marzyłam o chociaż jednym zestawie
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 11. Moja siostra jeszcze kilka lat temu uwielbiała klocki LEGO Friends. Obecnie jej przeszło, choć chętnie układamy razem większe zestawy z LEGo Ideas.

  OdpowiedzUsuń
 12. Jasne, że lubię. Czasem nawet pół dnia spędzam układając Lego. Mamy też Lego Elves ze smokiem 😃 Polubiłyśmy nowe serie.
  Miłego wieczoru

  Kasia Dudziak

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger