Jak przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów?

 

 Różnego rodzaju sklepy, markety, salony fryzjerskie, kosmetyczne, księgarnie, piekarnie i apteki to wszystko spotykamy każdego dnia w miastach. Ulice są przepełnione usługami, ciężko wszystkie zapamiętać, konkurencja jest ogromna i tylko dobrze zareklamowane przedsiębiorstwa są w stanie przyciągnąć więcej klientów. Jak zwrócić uwagę na swoją działalność i zapaść w pamięci potencjalnych klientów? Odpowiednim szyldem.

 


  Idąc ulicą często zwracamy uwagę na otoczenie, osobiście najszybciej zapamiętuje miejsca, które się wyróżniają witryną, szyldem, charakterystycznym napisem, kolorystyką. Nocą zwracam uwagę na podświetlane nazwy sklepów, lokali usługowych i te najbardziej rzucające się w oczy zapamiętuje. Dobry szyld, taki który widać z daleka, jest czytelny i „przyciągający”, że łatwiej się go zapamiętuje i korzysta z tak oznaczonego miejsca.

  Najlepsze szyldy, które moim zdaniem najskuteczniej przyciągają uwagę potencjalnych klientów to podświetlane litery 3d. Widać je dobrze w dzień, a odpowiednio podświetlone także w nocy, są czytelne. Osoby będące wzrokowcami, szybko zapamiętują miejsce, nazwę i usługi, jakie świadczy działalność posługująca się reklamą, która jest jednocześnie ozdobą. Przestrzenny napis wyróżni miejsce, które chcemy zareklamować i stanie się bardziej rozpoznawalne niż konkurencja. Litery 3d sprawdzają się także wewnątrz różnych lokali, nadając im ciekawy nietuzinkowy charakter.

Zwracacie uwagę na szyldy miejsc, które odwiedzacie?


 

Współpraca reklamowa z Agencją Afterweb

3 komentarze:

  1. Człowiek jest wzrokowcem i to prawda, że takie szyldy bardzo mocno przyciągają uwagę.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dla mnie bardzo ważne jest to, by szyld był widoczny już z daleka. Podświetlane litery 3d na pewno też są fenomenalnym rozwiązaniem.

    OdpowiedzUsuń
  3. Istotne jest zwrócenie uwagi na to, by reklama i szyldy przyciągały wzrok odbiorców.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger