Zadbaj o swojego pupila i podaruj mu legowisko ortopedyczne

 

   Pies jest najwierniejszym przyjacielem człowieka. Mając swojego czworonoga, należy odpowiednio o niego zadbać, aby cieszył się jak najdłużej zdrowiem i dobrą formą. Wybór karmy, zabawek, obroży, produktów pielęgnacyjnych i legowiska jest bardzo ważny, aby nasz psiak był szczęśliwy. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że legowisko dla psa powinno być odpowiednie, a nie zwykły leżak czy koc. Warto podarować swojemu pupilowi najlepszy i wygodny materac ortopedyczny.

 


  Pies podobnie jak człowiek spędza na spaniu dużą część swojego życia, dlatego musi mieć wygodne posłanie. Legowisko ortopedyczne dla psa to najlepszy wybór dla spokojnego i zdrowego snu Twojego pupila. 


  Zalety legowiska ortopedycznego dla psa: ma odpowiednie wnętrze (np. pianka), które dostosowuje się do kształtu psa i tym samym zapewnia mu wygodę, odciąża kręgosłup oraz stawy. Wygodny materac zapewnia spokojny odpoczynek i sen, zmniejszając napięcie i ma wpływ na samopoczucie oraz zachowanie psiaka. Materac ortopedyczny niweluje bóle i urazy powstałe podczas aktywności zwierzaka. Dodatkowo wpływa na dobre krążenie krwi.  Materace i legowiska ortopedyczne przeznaczone są nie tylko dla starszych i schorowanych psiaków, ale każdego. Warto już od pierwszych dni szczeniaczka podarować mu wygodne posłanie, które wpłynie na jego rozwój i zdrowie. Niektóre rasy psów „z góry” są skazane na różnego rodzaju choroby związane z kręgosłupem i stawami, dlatego lepiej zapobiegać niż leczyć. Wybierając odpowiednie legowisko dla psa, należy zwrócić uwagę na wielkość materaca, musi być odpowiednio duży, aby pupil się na nim swobodnie mieścił. Niektóre psy lubią mieć wyżej głowę, dlatego można wybrać legowisko, które ma podwyższone boki. Kolejnym aspektem, który należy wziąć pod uwagę, jest materiał, z którego wykonane jest legowisko, powinien być on oddychający, przewiewny, łatwy w czyszczeniu i odporny na podrapania.

Materiał sponsorowany

 

11 komentarzy:

 1. Na pewno warto jest dbać o swojego pupila w każdej sytuacji.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno warto jest dbać o niego

  OdpowiedzUsuń
 3. Nawet nie wiedziałam, że są takie legowiska dla zwierząt! Ale jeśli ma to pozytywny wpływ na ich zdrowie, to na pewno warto takie kupić.

  OdpowiedzUsuń
 4. Materac ortopedyczny na pewno przyda się psiakom.

  OdpowiedzUsuń
 5. Szkoda, że tego wpisu nie było 2 miesiące temu, gdy szukałam legowiska dla psiaka...:) Stanęło na "klasycznym", z Medicine (chociaż dzięki temu dowiedziałam się, że marka ma w swojej ofercie też gadżety dla pupili!;))

  OdpowiedzUsuń
 6. Nawet nie wiedziałam, że istnieją takie legowiska dla psów :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie ma już piesków niestety, ale potwierdzam, że takie legowisko jest najlepsze dla psa, nie leży bezpośrednio na podłodze lub innym podłożu. Moje takie coś właśnie miały...

  OdpowiedzUsuń
 8. Moje koty mają dwa legowiska, ale śpią w naszych łóżkach, więc takie produkty u nas się nie sprawdzają. Gdybym miała psa, to inna bajka.

  OdpowiedzUsuń
 9. tego typu legowisko to na prawdę super opcja :)
  dobrego dnia

  OdpowiedzUsuń
 10. Mój pies miał swoje ulubione legowisko, ale niestety już go nie ma :( Chociaż podejrzewam, że moje koty by takim nie pogardziły :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger