„Wspólne perwersje”, Meghan March

 

  Wielokrotnie wspominałam, jak lubię historie Meghan March i z przyjemnością po nie sięgam. Seria Kasa i perwersje to historia bogatego biznesmena i gwiazdy muzyki country, a Wspólne perwersje to ostatni tom cyklu. Jak zakończy się wybuchowy i szalony związek Holly i Creightona?„Ta historia po prostu nie mogła się zakończyć happy endem.

Holly Wix, utalentowana piosenkarka country, nie miała zamiaru rezygnować z rozwijającej się kariery tylko dlatego, że wyszła za miliardera. Żaden mężczyzna na świecie nie skłoniłby jej do ustępstw na tym polu. Nawet oszałamiająco przystojny i seksowny Creighton Karas. Holly już raz dała mu do zrozumienia, że od życia chce czegoś więcej niż męża miliardera. Jak widać, jej krótki list: Żegnaj, Creighton i to, co się stało później, niczego go nie nauczyło.

I nic dziwnego, bo Creighton był samolubnym dupkiem i nie miał ochoty niczego się uczyć. Uznał, że jego żona należy wyłącznie do niego, i nie zamierzał traktować jej kariery poważniej od własnych życzeń. Kiedy więc po raz kolejny został porzucony, oczywiste było, że musi ją znaleźć. Holly była jego, jej miejsce było przy nim. Nieważne, za jaką cenę. Nie przyjmował do wiadomości, że dumnej Holly nie sposób zniewolić i zmusić do czegokolwiek.

Tym razem jednak to, w czym był naprawdę dobry, mogło nie wystarczyć. Brudnymi zagrywkami i brutalnością raczej nie przekonałby jej o swoich uczuciach. W końcu Holly nie bez powodu wcześniej nie zaufała żadnemu mężczyźnie. Creighton już wkrótce miał się przekonać, że aby skłonić żonę do zajęcia miejsca u jego boku, będzie musiał się postarać i bardzo zmienić.

A to nigdy nie jest proste, jeśli ma się nieograniczone możliwości i ogromne pieniądze.”
  Holly po raz drugi uciekła od męża, jej charakter popycha ją do czynów, które nie zawsze są rozważne. Kobieta ma żal do Creightona, że nie jest z nią szczery. Nie chcę być dodatkiem milionera, a jego partnerką w każdym znaczeniu tego słowa. Ich relacje są napięte, a kiedy biznesmen odnajduje żonę, wszystko powoli się układa. Niestety kolejny raz Holly dowiaduje się o postępkach męża, który nie mówi jej wszystkiego. Czy zdobyte informacje ponownie popchnął ją do ucieczki, a może stanie u boku męża i razem zwalczą problemy?
  Historia tej pary jest zaskakująca, oboje dostarczają czytelnikom emocji i wrażeń. Holly to twarda kobieta, która nie zamierza stać się kurą domową, chce spełniać marzenia. Creighton jest zarozumiały, myśli, że biorąc ślub z piosenkarką ma nad nią władze, co jest mylne. Ich wspólne życie nie jest łatwe, ale rodząca się miłość ułatwia każdy kolejny dzień. Wychodzą na jaw ukrywane sekrety i tajemnice, które pod koniec napędzą akcje i wprowadzą nowe wątki. Wszystko zostanie ostatecznie wyjaśnione i rozwiązane, jednak bez zaskoczeń się nie obejdzie. Cała seria pokazuje, jak ważne w związku są zaufanie, szczerość i rozmowa, bez tych rzeczy nawet miłość nie wygra. Problemom należy stawiać czoła, a nie uciekać. Myślę, że czytając tę historię, można wiele wyciągnąć i uczyć się na błędach bohaterów.

  Meghan March kolejny raz zapewniła mi rozrywkę swoją historią. Oczywiście polecam.


4 komentarze:

 1. sam tytuł powiem Ci, że ciekawy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Książka z całą pewnościa nie dla mnie, nie lubię takich postaci.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawa opowieść, myślę że świetnie spędziłabym z nią czas.

  OdpowiedzUsuń
 4. Sporo osób uwielbia twórczość tej autorki, więc na pewno świetnie pisze.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger