Blogowe polecajki

 

   Marzena z bloga Naturalnie piękna zorganizowała akcję dla chętnych blogerek, która ma na celu promowanie wzajemnie swoich stron. Pomysł super, dzięki takiej akcji możemy poznać nowe blogi i dotrzeć do większego grona odbiorców. Poznajcie blogi i ich właścicieli, którzy razem ze mną wzięły udział w akcji.

 


 • Naturalnie piękna- blog prowadzi Marzena, mam dwóch dziewczynek. Tematyką bloga jest uroda i lifestyle, autorka zamieszcza na swojej stronie recenzje kosmetyków, porady, inspiracje i wiele innych rzeczy. Jej strona jest jedną z niewielu, która może pochwalić się 12-letnim stażem w blogosferze.
 • Domowy klimacik- Madzia, autorka bloga nazywa siebie totalną maniaczką kosmetyczną. Na jej stronie przeczytamy o kosmetykach, książkach, poznamy ciekawe pomysły na prace kreatywne div, czyli rękodzieło.
 • Kosmetykofanki- Monika nie pisze zbyt dużo u siebie, ale mimo to ma wiele fajnych wpisów. Na blogu znajdziemy porady dotyczące naturalnej pielęgnacji skóry oraz włosów. Dział, który najbardziej mi przypadł do gustu to „Dieta dla urody”, gdzie znajdziemy ciekawe tematy.
 • Melka Blogerka- Amelia jest na pierwszym roku studiów, a blog jest dla niej miejscem, gdzie zostawia swoje przemyślenia. Jej treści zachęcają do refleksji na różne tematy. Znajdziemy na blogu także wpisy z działów: uroda, moda, podróże, literatura.
 • Świat Toli- Ania, mama dwóch sześciolatków zamieszcza, u siebie głównie recenzje książek dla dzieci. Znajdziemy u niej także tematy poświęcone rodzicielstwu, urodzie i grom.
 • Retromama- Basia jest mamą uroczego chłopca. Na jej stronie znajdziemy wiele wpisów na temat urody, recenzje książek, stylizacje, przemyślenia. Prowadzi drugi blog, gdzie pokazuje, jak wygląda życie na wsi.
 • Graniviera- Grażynka prowadzi bloga urodowego, ale przemyca na nim także inne tematy. Przez osiem lat blogowania na stronie znalazło się naprawdę wiele ciekawych postów, które warto poznać.
 • W blasku marzeń- Dorotka, to osoba, którą pamiętam, jak sama zaczynałam blogowanie i przez te wszystkie lata śledzę jej stronę. Na jej blogu znajdziemy wpisy poświęcone kosmetykom, pielęgnacji, przemyśleniom. Uwielbia koty.


Znacie wymienione osoby i ich blogi?12 komentarzy:

 1. Znałam wszystkie blogi, oprócz Świata Toli ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny wybór, dziękuję za polecenie mojego bloga :D

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo lubię takie polecajki, pokazują, że świat blogerów to nie tylko gonienie za sławą i intratnymi współpracami

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję Kochana za świetny wpis :)
  Bardzo polubiłam te nasze cotygodniowe posty październikowe. Czasami kiedy nie musiałam nic publikować to nie chciało mi się siadać do komputera, a przy tej akcji czułam się zmotywowana i chętnie pisałam o kosmetykach w każdy weekend :)
  Mam nadzieję, że nawet po skończonej akcji nadal będziemy się w miarę regularnie odwiedzały :)
  Pozdrawiam serdecznie ;*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Również się pod tym podpinam, akcja była bardzo motywująca do działania i miejmy nadzieję, że ta relacja między nami będzie trwała dalej :D

   Usuń
 5. Bardzo fajna akcja. Szkoda, że o niej nie wiedziałam bo chętnie wzięłabym udział. A z wymienionych blogów znam tylko Dorotkę z bloga W blasku marzeń.

  OdpowiedzUsuń
 6. Są to dla mnie zupełnie nowe miejsca, ale lubię takie polecajki, bo natłok informacji, o blogach takze, jest tak obecnie wielki, że można przeoczyć całkiem ciekawe miejsca.

  OdpowiedzUsuń
 7. Oczywiście niektóre z tych blogów znam i odwiedzam regularnie.
  Dziękuje ślicznie za polecenie tak wartościowych miejsc! Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie słyszałam wcześniej o tych blogach poza jednym. Tym bardziej zainteresuję się tymi stronami. Dziękuję za polecenie nowych dla mnie blogowych stron.

  OdpowiedzUsuń
 9. Dziękuję za polecenie bloga, czuję się zaszczycona :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger