Nauka pisania i czytania przez zabawę- "Czytam, piszę i bawię się", Carotina

  

  Wiele razy powtarzałam i powtarzać będę do znudzenia, że najlepsza nauka to ta przez zabawę. Moja córka jest bystra i szybko „łapie” wszystko od tego, jak i w co się bawić, po naukę różnych rzeczy np. śpiewanie piosenek. Staram się każdego dnia zaskakiwać ją nowymi zabawami, które dodatkowo będą ją czegoś uczyć. Milenka lubi zabawę w szkołę, dlatego jakiś czas temu dostała zestaw do nauki pisania, czytania i poznawania liter z Carotina. Czytam, pisze i bawię się to fantastyczny produkt do zabawy i nauki.


Nauka czytania i pisania

  "Czytam, piszę i bawię się" to zestaw, który pomaga dziecku w nauce liter poprzez graficzny rysunek rzeczy zaczynających się na daną literkę. Uczy pisać, wystarczy specjalnym flamastrem poprawić słowa po śladzie. Flamaster jest zmywalny, więc taka zabawa nie ma końca. Kolejną fajną rzeczą jest układanie zestawu litera-rysunek-napis za pomocą łączenia jak puzzle. Całość zapewnia rozwój manualny, a także pogłębia zdolności w nauce.


Czytam, pisze i bawię sie

  "Czytam, piszę i bawię się" zapewnia fajną zabawę. Moja córka lubi puzzle, więc chętnie łączy ze sobą elementy. Nawet jeśli nie zna danej litery i nie potrafi jej dobrze dopasować do obrazka i napisu, robi to za pomocą kolorów, które zdobią brzegi elementów. Jej ciekawość do poznawania nowych literek i chęć nauki pisania, sprawia, że chętnie sama wyciąga pudełko i zaczyna zabawę. Jestem zadowolona z tego zestawu, na naszym przykładzie mogę potwierdzić, że to zabawka idealna dla małego przedszkolaka.


Jak nauczyć dziecko pisać i czytać

  Marka zabawek Carotina to jedna z lepszych propozycji dla dzieci do nauki i zabawy. W ofercie znajdziemy: różne gry, układanki, puzzle, zabawki. Produkty dostępne są w sklepie Smyk. Myślę, że zbliżający się Dzień Dziecka znajdziecie wiele fajnych propozycji na prezent dla swoich dzieci.


W co najchętniej bawią się Wasze dzieci?13 komentarzy:

 1. Świetny zestaw. Będę miała na uwadze jak synek podrośnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Idealna propozycja dla mojego synka. Chyba mu zamówię coś takiego na Dzień Dziecka,bo mówiąc szczerze to nie mam pomysłu co mu kupić.:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiamy firmę Carotina. Mój synek od małego ma od nich zabawki. Teraz ma już 7 lat ale świetnie ta firma dostosowuje wszystko do każdego wieku :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajny pomysł zwłaszcza że są to tabliczki a nie kartki do pisanie. Moja córka bardzo lubi pisać za to czytać już mniej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Super sprawa dla najmłodszych :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Takie rzeczy do nauki są najlepsze. Nie tylko uczą, ale i dostarczają mnóstwo frajdy. Z doświadczenia wiem, że to najlepsZzy sposób na rozwój dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie słyszałam wcześniej o tej propozycji, chętnie kupię dla młodszej kuzynki.

  OdpowiedzUsuń
 8. nauka pisania i czytania jeszcze przed nami, ale już nastrajam się na zabawę, także taki zestaw byłby idealny :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Idealne dla maluchów :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Moja córeczka również bardzo polubiła się z marchewką Carotiną i też lubi spędzać z nią czas bawiąc się i ucząc przy okazji :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Szukam prezentu dla chrześnicy, która też poznaje literki i uczy się pisać. Już wiem, co kupię.

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardzo fajny pomysł na naukę czytania i pisania. Każda zabawka, która uczy jest na wagę złota.

  OdpowiedzUsuń
 13. Super pomysł na prezent dla dziecka rozpoczynającego naukę czytania i pisania. Moje dzieci bardzo lubiły tego typu książeczki z możliwością pisania po nich zmazywalnym flamastrem.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger