Plany na zrobienie domowego kącika biura w domu

 

 

   Mieszkam w dużym domu, jednak ilość domowników sprawia, że miejsca nie ma tak dużo. Brakuje mi miejsca na swój kącik, gdzie mogłabym spokojnie się zaszyć. Takie miejsce do pracy przy komputerze, czytania książek czy po prostu leniuchowania. Jak chce stworzyć mini kącik dla siebie na biuro?

 

jak zrobić domowe biuro

  W sypialni nie mam możliwości odgrodzenia miejsca na swoje biuro kącik. Postanowiłam zatem zaangażować swoje miejsce w drugim pokoju. Najlepszym pomysłem jaki przyszedł mi do głowy to zamontowanie ścianki biurowej, która oddzieli moje miejsce od reszty pomieszczenia. Dzięki niej uzyskam idealną przestrzeń dla siebie i zapewnię prywatność. Taką ściankę można zamówić na stronie https://omegasystem.pl/  Nie zdecydowałam jeszcze na jaki model się skuszę. Chciałabym aby jedna część była zabudowana i kryła wnętrze kącika, a druga była przeźroczysta z dostępem do światła. Wnętrze mini biura powinno być jasne, przestronne i przede wszystkim komfortowe. Małe biurko z szufladami, półki na ścianie i wygodne krzesło. Fotel musi być naprawdę dobry, mój kręgosłup woła o pomoc. Niepoprawna postawa podczas siedzenia, jest u mnie normą i muszę to zmienić. Spędzam sporo czasu przed laptopem, co odbija się na moim zdrowiu. Zastanawiam się jeszcze nad kolorystyką, na ścianie chętnie widziała bym jasną tapetę w delikatny wzór. Kobieco i elegancko. Meble białe obecnie są najmodniejsze, ale oczami wyobraźni widzę tam jakiś granat ewentualnie jasny brąz. Muszę wszystko dobrze zaplanować i przystąpić do działania. 


  Ważne są jeszcze dodatki, tutaj chce skromnie. Na jednej ścianie plakat i półeczka na kwiatek. Może skuszę się na las w słoiku lub paprotkę. Zdjęcie mojej trzyosobowej rodzinki. Miękki dywanik na podłodze pod biurkiem i krzesłem. Artykuły biurowe na biurko i do szuflad. Lampka. Urządzanie tego kącika na pewno będzie wyzwaniem, ale i świetną zabawą. Macie u siebie swoje domowe biura?

 

 

 

 

6 komentarzy:

 1. ja na pewno będę chciała mieć swój kącik biurowy, jest to jednak potrzebna mi przestrzeń

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja nie potrzebuje domowego biura :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja mam mini kącik biurowy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. pracuję głównie na kanapie. mam jednak kącik a właściwie cały pokój zaaranżowany tak , że mógłby służyć za biuro :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przy pracy w domu takie biuro to zdecydowanie dobry pomysł. Pozwala to postawić jasną granicę między pracą, a życiem w domu. Przy pomocy paru fajnych gadżetów i akcesoriów naprawdę dobrze można się urządzić tak jak to pokazałaś.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger