„Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc”, Arin Murphy-Hiscock  Wierzycie w magiczne moce, energię czerpaną z natury, nieziemską siłę, amulety i zaklęcia? Ja jestem gdzieś pośrodku, z jednej strony są rzeczy, w które wierzę, a z drugiej takie rzeczy są dla mnie śmieszne i patrzę na nie przez palce. Lubię jednak o nich czytać, jest w tym coś ciekawego i zaskakującego. Poradnik „Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnych energii i odzyskać swoją moc” to interesująca książka, która warto przeczytać w wolnej chwili.


jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc

  "Czy dopada cię czasem nieuzasadnione uczucie niepokoju lub gniewu? A może pojawia się u ciebie myśl, że z niewiadomej przyczyny masz zły dzień? Niewykluczone, że powód tkwi w zakłóceniach twoich pasm energii, która ma zaskakująco istotny wpływ na samopoczucie i efektywność działania.
  Wskazówki zawarte w tej książce pozwolą dobrać odpowiednie praktyki magiczne do indywidualnych sytuacji i potrzeb. Dowiedz się:
- jak działają zaklęcia ochronne, które pomagają chronić bliskich i dom;
- jakie rekwizyty, składniki i symbole mogą być używane w różnych intencjach ochronnych;
- jak tworzyć własne rytuały, zaklęcia i talizmany;
- jak pozbyć się negatywnej energii i oczyścić swoją życiową przestrzeń."ksiązki o magii

  Magia jest widziana przez każdego człowieka w inny sposób, dla jednych jest to coś wielkiego i wyniosłego, dla innych to zabawa i patrzenie w karty. Jest to jednak coś niesamowitego, jeśli potrafimy prawidłowo na to patrzeć, a co najważniejsze wykonywać zaklęcia i rytuały.  Poradnik Zaklęcia ochronne pokazuje jak działają takie czary, jak je prawidłowo wykonywać, aby działały. Dowiadujemy się w jaki sposób możemy chronić siebie, swoich bliskich i miejsca dla nas ważne. Poznajemy różne akcesoria i rekwizyty, składniki i symbole, które używane są w praktykach magicznych. Autorka uczy jak zrobić własne rytuały i amulety, które będą dla nas ważne i pomocne. Dodatkowo poznajemy sposoby na oczyszczenie siebie i swojego otoczenia z negatywnej energii. Wszystko opisane jest w zrozumiały i prosty sposób, a same obrzędy są łatwe do realizacji. Książka pokazuje, jaki jest sens zaklęć i daje wiedzę na ich temat.książk z zaklęciami

  Zaklęcia ochronne to ciekawy poradnik, ale nie zmienił mojego nastawienia do magii. Nadal jest to dla mnie coś zbędnego, trochę niezgodnego z religią i wierzeniom. Zdaje sobie jednak sprawę, że wiele osób traktuje to poważnie i wierzy w działanie magicznych rytuałów. Myślę, że efekty działania tych mocy są podobne do efektu placebo, jeśli w coś wierzymy to siłą wyobraźni potrafimy to zobaczyć i poczuć.   Wierzycie w zaklęcia i magię?

9 komentarzy:

 1. Trzymam się z daleka od tego typu książek.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja z wielką chęcią zajrzę do niej. Osobiście wiem, że są takie rzeczy niewyjaśnione, magiczne... Sama doświadczam takich zjawisk, ale tutaj trzeba mieć otwarte serce i czakrę trzeciego oka. Większość niestety jest zamknięta na te sprawy, zwyczajnie z braku wiedzy nie wiary. Są zjawiska, gdzie naukowcy nie znają na nie odpowiedzi, to czysta fizyka kwantowa. To, co wysyłasz w Wszechświat, to samo otrzymujesz, tak samo jest z magicznymi rytuałami

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudna okładka :) Książkę bym chętnie przeczytała!

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj to zupełnie nie dla mnie, moje zdanie zawsze jest niezmienne, są to demoniczne, okultystyczne rytuały. A one kłócą się z moimi, chrześcijańskimi poglądami. Oczywiście każdy może mieć swoje, odmienne zdanie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ostatnio trochę się tym tematem zaczęłam interesować, więc myślę, że mogłabym tę książkę sobie zamówić i poczytać. Zaciekawiłaś mnie.

  OdpowiedzUsuń
 6. oo tą książkę chciałabym mieć w swoich zbiorach, wierzę w moc, której nie ogarniam, magiczne zaklęcia chętnie poznam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Myślałam że będzie tu więcej psychologii, a tu ezoteryka. Sama nie stosowałam zaklęć w znaczeniu magicznym. Myślę że zwolennicy tematyki sie znajdą.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie, raczej nie wierzę w takie rzeczy :o Tzn lubię czytać o takich tematach, ale nie biorę ich na serio.

  OdpowiedzUsuń
 9. tutaj trzeba podejść z przymrużeniem oka

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger