Kolonie językowe dla dzieci


  Znajomość języków obcych jest ważna i dzięki niej przyszłość otwiera szerzej drzwi. Najlepszym czasem na naukę jest dzieciństwo, kiedy to dziecko szybciej przyswaja nowe rzeczy i je zapamiętuje. Dzieci lubią się uczyć, jednak na pierwszym miejscu często stawiają zabawę, dlatego warto połączyć te dwie rzeczy i pozwolić im robić jedno i drugie w przyjemny sposób. Takie nauczanie języków obcych zapewnia szkoła Baby English Center.


  Baby English Center to szkoła, która uczy języka angielskiego i hiszpańskiego, wykorzystując do tego metodę: Genki English oraz Genki Spanish. Sposób nauczania Genki to nauczanie przez zabawę, rozrywkę i spędzanie dynamicznie czasu, gdzie nie ma miejsca na znudzenie i nudę. Zabawy ruchowe, śpiew, taniec, wyklejanki, układanki, zajęcia edukacyjne i codzienne czynności sprawiają, że dziecko w pełni wykorzystuje czas i przyswaja w przyjemny sposób nową wiedzę. Taki system nauczania odnosi sukces i szybko daje efekty. Szkoła Baby English Center ma status Experta w nauczaniu przy pomocy Genki, nauczyciele mają doświadczenie i są w pełni wykwalifikowani, dzięki czemu są godni zaufania. 

  Szkoła Baby English Center oferuje półkolonie językowe, w których czasie dziecko miło spędza czas na zabawie z rówieśnikami, a jednocześnie uczy się nowego języka. Harmonogram kolonii znany jest z góry, co daje możliwość zapoznania się z nim i zdecydowania czy jest to odpowiedni pomysł na sposób spędzania wolnego czasu (np. wakacje) przez nasze dziecko. Czas koloni to 5 dni, w których czasie dziecko uczy się bawiąc i miło spędzając czas. Oferta szkoły jest bogata, dotyczy ona dzieci w wieku od 5 do 12 lat. W czasie koloni organizowane są wycieczki oraz różnego rodzaju warsztaty (kreatywne, plastyczne, techniczne, przyrodnicze, chemiczne, twórcze, logiczne, geograficzne itp.) stawiające na rozwój dziecka. Szkoła w czasie trwania półkolonii zapewnia wyżywienie tzn. 3 posiłki dziennie. Półkolonie językowe gwarantują, że nauka języka obcego będzie przyjemna dla dziecka, a jednocześnie efektywna i przydatna. Warto wybrać półkolonie wakacyjne, które zapewnią dziecku odpoczynek i  niezapomniane atrakcje, a jednocześnie nieszablonowy sposób nauki. Kolonie językowe posiadają wiele zalet i warto z nich korzystać. Ofertę szkoły możecie poznać tutaj.


Co myślicie na temat półkolonii językowych dla dzieci? 25 komentarzy:

 1. Super wpis, bo ja jako mała dziewczynka marzyłam o wyjeździe na kolonie. Teraz już wiem, że moje dziecko będzie moglo połączyć zabawę z pożytecznym. Kolonie językowe to super sprawa! ❤️

  OdpowiedzUsuń
 2. Super sprawa takie kolonie językowe 😉

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie kolonie są super nie dość że dziecko fajnie się bawi to jeszcze uczy się wiele ciekawych rzeczy .

  OdpowiedzUsuń
 4. http://stylevibes.pl14 maja 2019 21:06

  Kolonie językowe są rewelacyjnym pomysłem, świetna sprawa.

  OdpowiedzUsuń
 5. Takie kolonie fajna sprawa, ale dla nas jeszcze zdecydowanie za wcześnie na takie samodzielne wyjazdy.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeśli tylko moje dzieciaki do tego dorosną napewno wezmę tą opcję pod uwagę, języki to przyszłość

  OdpowiedzUsuń
 7. Myślę że takie półkolonie językowe to super sprawa �� Jak synek podrośnie to z pewnością skorzystamy ��

  OdpowiedzUsuń
 8. Takie kolonie to świetna sprawa. Moja pociecha jest jeszcze za mała, ale za kilka lat, kto wie, może się zdecydujemy, jeśli synek będzie chciał 😉😊

  OdpowiedzUsuń
 9. Super :) Takie półkolonie z pewnością bardzo się dzieciom przydadzą :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Myślę, że to fajna sprawa. Zabawa, odpoczynek i nauka w jednym :) Do tego można nawiązać nowe znajomości

  OdpowiedzUsuń
 11. Moja córka czasami uczęszcza na takie fajne, gdzie dzieci z Polski uczestniczą w zajęciach z dziećmi z Ameryki. Nie ma wyjścia i musi się jakoś zacząć dogadywać :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Takie półkolonie są z pewnością fajne, lepsze niż budzenie się w domu :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Bardzo dobry pomysł. W przypadku dzieci - najważniejsze to uczyć się przez zabawę!

  OdpowiedzUsuń
 14. Posłanie dziecka na kolonie językowe to świetny pomysł

  OdpowiedzUsuń
 15. Myślę, że to dobra sprawa, zawsze dziecko czegoś się może nauczyć.

  OdpowiedzUsuń
 16. Ja za dzieciaka jeździłam na obozy harcerskie. Co prawda nie było tam nauki języków, ale wiele przydatnych umiejętności nabyłam :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Świetna rzecz takie kolonie, sama bym chętnie pojechała! :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Myślę, że za jakiś czas poważnie zacznę się nad tym tematem zastanawiać.

  OdpowiedzUsuń
 19. Bardzo żałuję, że jak byłam młodsza rodzice nie wysyłali mnie na takie kolonie, uważam, że takie wyjazdy to świetny pomysł, by połączyć odpoczynek z nauką :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Super wpis. Jak byłam młodsza to zawsze chciałam jechać na kolonie niestety i stety moi rodzice woleli jechać ze mną do Chorwacji n8z posłać mniena kolonie :p

  OdpowiedzUsuń
 21. Super! Ja nigdy nie bylam na kolenje ale napewno musi byc fajnie :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Jako dziecko bylam niesmiala i nie chcialam jezdzic na kolonie - ale moze moj synek bedzie mial do tego inne podejscie ;)

  OdpowiedzUsuń
 23. Myślę że każda forma styczności dzieci z językiem obcym jest wskazana. Dzieci się szybko uczą. Warto to wykorzystać.

  OdpowiedzUsuń
 24. Gdybym była dzieckiem byłabym zachwycona takimi koloniami :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger