Czy warto stosować gadżety reklamowe?  Kształtowanie wizerunku marki i tworzenie relacji z otoczeniem i odbiorcami to trudna czynność.  Dział marketingu w firmach ma nie lada wyzwanie, aby rozreklamować swoją firmę i stworzyć jej pozytywny wizerunek wśród konkurencji. Jednak jest na to prosty sposób, a jest nim zastosowanie gadżetów reklamowych. Jaką moc mają gadżety reklamowe i dlaczego warto po nie sięgać?


  Gadżety reklamowe inaczej prezenty dla potencjalnych klientów, to najczęściej przedmioty codziennego użytku, które obcują z odbiorcą: kubki, długopisy, parasole, powerbanki, pendrive, smycze, teczki, notatniki, kalendarze, torby eko, breloki, zegarki. Obdarowywanie takimi rzeczami swoich przyszłych lub teraźniejszych klientów przynosi wiele zalet, takich jak: nawiązanie nowych kontaktów lub utrzymanie tych istniejących z klientami, budują pozytywny wizerunek firmy, sprawiają, że marka staje się rozpoznawalna i widoczna na tle innych. Przedmioty codziennego użytku z logiem marki wpadają w pamięć, nieświadomie oddziałują na klienta i osoby przebywające w jego otoczeniu. Często gadżety budują nić sympatii z marką a odbiorcą, przez co klient w zamian za upominek chętnie się odwdzięcza owocną współpracą, mogą być także podziękowaniem za dotychczasową współpracę. Gadżety skierowane są do konkretnych odbiorców, nie mają masowego nakładu trafiają w ręce osób bezpośrednich osób i buduje z nimi pozytywne relacje. Prezenty reklamowe wprowadzają klienta w dobry nastrój i pozytywne myślenie o firmie, zaspokajają jego potrzeby, stają się codziennością, z którą obcuje.


  Dobra reklama to dźwignia handlu, warto, zatem postarać się stworzyć idealną reklamę, która trafia do odbiorców i wpływa na nich zdanie o marce. Gadżety reklamowe są bez wątpienia świetnym sposobem na reklamę, która nie jest droga, a skuteczna w działaniu i przynoszeniu zysków. Warto przed wyborem gadżetów reklamowych dobrze dostosować je do wizerunku marki, a także potrzeb klientów do ich branży, aby w pełni spełniały swoje zadanie, a nie stały się przedmiotami bezużytecznymi. Gadżety reklamowe mają moc, a największą te z potencjałem, które możemy znaleźć na stronie https://www.opengift.pl/  Jaki macie stosunek do gadżetów reklamowych?30 komentarzy:

 1. tak jak napisałaś "Dobra reklama to dźwignia handlu" gadżety też sa istotne !

  OdpowiedzUsuń
 2. to prawda są potrzebne i jednak ważne

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak najbardziej uważam że jest to Fajna opcja i też ludzie lubią gadżety

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mam nic przeciwko takiej reklamie. W końcu każdy chce dotrzeć do jak największej liczby odbiorców

  OdpowiedzUsuń
 5. mam wiele gadżetów reklamowych, mam także sentyment do marek, które rozdają takie produkty. to świetna reklama i praktyczny dodatek

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja tam lubię gadżety reklamowe 😀 to praktyczny i miły dodatek

  OdpowiedzUsuń
 7. Jedyne gadżety jakie przyjmuje to takie, które mnie zaskoczą. Pendriveów, kalendarzy i kubków mam już w nadmiarze.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dużo mam takich rzeczy w domu i lubię nawet :) Kubki zawsze są fajne :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Według mnie gadżety reklamowe to fajny sposób na wypromowanie swojej firmy. Wiadomo - w nadmiarze się nudzą, ale przemyślane i ładne zawsze na plus.

  OdpowiedzUsuń
 10. Gadżety zawsze ok :) mój pracodawca postawił na firmowe cukierki :)

  OdpowiedzUsuń
 11. nie każdy lubi gadżety, ale większość tak

  OdpowiedzUsuń
 12. Kiedyś myślałam o długopisach z logo bloga, ale na razie się wstrzymałam. Jeszcze poczekam na dalszy rozwój bloga. :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Gadżety reklamowe, to bardzo fajna sprawa. Pozwalają na zapamiętanie marki, a to jest niesamowicie istotne w budowaniu jej wizerunku :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Zależy jakich. Mam do tej pory 2 gadżety, które dostałam dawno temu. Większość z nich natomiast od razu ląduje w koszu na śmieci.

  OdpowiedzUsuń
 15. różnie to jest, ale na ogół fajna sprawa z takimi gadżetami, na pewno są przydatne :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Ja lubię dostawać gadżety od firm. Dobra reklama to połowa sukcesu

  OdpowiedzUsuń
 17. fajny sposób na tania a efektywna reklame

  OdpowiedzUsuń
 18. Ja zawsze zbieram długopisy reklamowe :D Zwłaszcza jak są jakieś ciekawe z wyglądu. Reklama jest bardzo ważna, a takie gadzety to świetne rozwiązanie :)

  OdpowiedzUsuń
 19. GAdżety bardzo przyciągają uwagę, jednak trzeba nad nimi dobrze pomyśleć i je dobrze zareklamować :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Gadżety są świetną formą reklamy ale nie wszystkie - np. długopis to genialny pomysł, ale np. magnez z nazwą firmy jest kompletnie nie użyteczny :)

  OdpowiedzUsuń
 21. Reklama dźwignią handlu. Czasem te drobiazgi bywają przydatne.

  OdpowiedzUsuń
 22. dobre gadżety potrafią rozkręcić interes, pod warunkiem że to nie są ulotki :P

  OdpowiedzUsuń
 23. O reklamę warto dbać i o takie detale jak gadżety reklamowe warto zainwestować.

  OdpowiedzUsuń
 24. Lubię firmy, które mają ciekawe gadżety reklamowe, zwłaszcza jeśli są to próbki ich produktów. :)

  OdpowiedzUsuń
 25. Swietne podsumowanie, sama mysle ze dzieki gadzetom zdobywamy wieksza ilosc klientow :D

  OdpowiedzUsuń
 26. Mnie się akurat nie podobają, te wszystkie smycze i zabawki są irytujące

  OdpowiedzUsuń
 27. Myślę, że takie gadżety to fajny pomysł, bo przypominają co chwilę o reklamowanej firmie.

  OdpowiedzUsuń
 28. Uważam że warto. Sama zastanawiam się nad kilkoma gadżetami :)

  OdpowiedzUsuń
 29. Myślę, że to bardzo fajna opcja reklamy. Taki długopis czy kubek to dobry sposób by ktoś obdarowany pamiętał o naszej firmie ;)

  OdpowiedzUsuń
 30. Jasne, że warto! Wystarczy jedynie zatroszczyć się o to, by zamówione przez nas gadżety reklamowe były jak najbardziej atrakcyjne. Warto też zadbać o to, by te przedmioty czymś się wyróżniały. Idealnym przykładem takiego nienachalnego, ale zarazem skutecznego gadżetu reklamowego mogą być np. naklejki wypukłe 3D, które często wykorzystuje się dziś do podkreślania danych kontaktowych. Dzięki nim istotne dla nas informacje od razu rzucają się w oczy klientowi, co może przyczyniać się do tego, że odbiorca zapamięta akurat nasz komunikat.:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger