02.11.2018

Czy warto stosować gadżety reklamowe?  Kształtowanie wizerunku marki i tworzenie relacji z otoczeniem i odbiorcami to trudna czynność.  Dział marketingu w firmach ma nie lada wyzwanie, aby rozreklamować swoją firmę i stworzyć jej pozytywny wizerunek wśród konkurencji. Jednak jest na to prosty sposób, a jest nim zastosowanie gadżetów reklamowych. Jaką moc mają gadżety reklamowe i dlaczego warto po nie sięgać?


  Gadżety reklamowe inaczej prezenty dla potencjalnych klientów, to najczęściej przedmioty codziennego użytku, które obcują z odbiorcą: kubki, długopisy, parasole, powerbanki, pendrive, smycze, teczki, notatniki, kalendarze, torby eko, breloki, zegarki. Obdarowywanie takimi rzeczami swoich przyszłych lub teraźniejszych klientów przynosi wiele zalet, takich jak: nawiązanie nowych kontaktów lub utrzymanie tych istniejących z klientami, budują pozytywny wizerunek firmy, sprawiają, że marka staje się rozpoznawalna i widoczna na tle innych. Przedmioty codziennego użytku z logiem marki wpadają w pamięć, nieświadomie oddziałują na klienta i osoby przebywające w jego otoczeniu. Często gadżety budują nić sympatii z marką a odbiorcą, przez co klient w zamian za upominek chętnie się odwdzięcza owocną współpracą, mogą być także podziękowaniem za dotychczasową współpracę. Gadżety skierowane są do konkretnych odbiorców, nie mają masowego nakładu trafiają w ręce osób bezpośrednich osób i buduje z nimi pozytywne relacje. Prezenty reklamowe wprowadzają klienta w dobry nastrój i pozytywne myślenie o firmie, zaspokajają jego potrzeby, stają się codziennością, z którą obcuje.


  Dobra reklama to dźwignia handlu, warto, zatem postarać się stworzyć idealną reklamę, która trafia do odbiorców i wpływa na nich zdanie o marce. Gadżety reklamowe są bez wątpienia świetnym sposobem na reklamę, która nie jest droga, a skuteczna w działaniu i przynoszeniu zysków. Warto przed wyborem gadżetów reklamowych dobrze dostosować je do wizerunku marki, a także potrzeb klientów do ich branży, aby w pełni spełniały swoje zadanie, a nie stały się przedmiotami bezużytecznymi. Gadżety reklamowe mają moc, a największą te z potencjałem, które możemy znaleźć na stronie https://www.opengift.pl/  Jaki macie stosunek do gadżetów reklamowych?29 komentarzy:

 1. tak jak napisałaś "Dobra reklama to dźwignia handlu" gadżety też sa istotne !

  OdpowiedzUsuń
 2. to prawda są potrzebne i jednak ważne

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak najbardziej uważam że jest to Fajna opcja i też ludzie lubią gadżety

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mam nic przeciwko takiej reklamie. W końcu każdy chce dotrzeć do jak największej liczby odbiorców

  OdpowiedzUsuń
 5. mam wiele gadżetów reklamowych, mam także sentyment do marek, które rozdają takie produkty. to świetna reklama i praktyczny dodatek

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja tam lubię gadżety reklamowe 😀 to praktyczny i miły dodatek

  OdpowiedzUsuń
 7. Jedyne gadżety jakie przyjmuje to takie, które mnie zaskoczą. Pendriveów, kalendarzy i kubków mam już w nadmiarze.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dużo mam takich rzeczy w domu i lubię nawet :) Kubki zawsze są fajne :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Według mnie gadżety reklamowe to fajny sposób na wypromowanie swojej firmy. Wiadomo - w nadmiarze się nudzą, ale przemyślane i ładne zawsze na plus.

  OdpowiedzUsuń
 10. Gadżety zawsze ok :) mój pracodawca postawił na firmowe cukierki :)

  OdpowiedzUsuń
 11. nie każdy lubi gadżety, ale większość tak

  OdpowiedzUsuń
 12. Kiedyś myślałam o długopisach z logo bloga, ale na razie się wstrzymałam. Jeszcze poczekam na dalszy rozwój bloga. :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Gadżety reklamowe, to bardzo fajna sprawa. Pozwalają na zapamiętanie marki, a to jest niesamowicie istotne w budowaniu jej wizerunku :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Zależy jakich. Mam do tej pory 2 gadżety, które dostałam dawno temu. Większość z nich natomiast od razu ląduje w koszu na śmieci.

  OdpowiedzUsuń
 15. różnie to jest, ale na ogół fajna sprawa z takimi gadżetami, na pewno są przydatne :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Ja lubię dostawać gadżety od firm. Dobra reklama to połowa sukcesu

  OdpowiedzUsuń
 17. fajny sposób na tania a efektywna reklame

  OdpowiedzUsuń
 18. Ja zawsze zbieram długopisy reklamowe :D Zwłaszcza jak są jakieś ciekawe z wyglądu. Reklama jest bardzo ważna, a takie gadzety to świetne rozwiązanie :)

  OdpowiedzUsuń
 19. GAdżety bardzo przyciągają uwagę, jednak trzeba nad nimi dobrze pomyśleć i je dobrze zareklamować :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Gadżety są świetną formą reklamy ale nie wszystkie - np. długopis to genialny pomysł, ale np. magnez z nazwą firmy jest kompletnie nie użyteczny :)

  OdpowiedzUsuń
 21. Reklama dźwignią handlu. Czasem te drobiazgi bywają przydatne.

  OdpowiedzUsuń
 22. dobre gadżety potrafią rozkręcić interes, pod warunkiem że to nie są ulotki :P

  OdpowiedzUsuń
 23. O reklamę warto dbać i o takie detale jak gadżety reklamowe warto zainwestować.

  OdpowiedzUsuń
 24. Lubię firmy, które mają ciekawe gadżety reklamowe, zwłaszcza jeśli są to próbki ich produktów. :)

  OdpowiedzUsuń
 25. Swietne podsumowanie, sama mysle ze dzieki gadzetom zdobywamy wieksza ilosc klientow :D

  OdpowiedzUsuń
 26. Mnie się akurat nie podobają, te wszystkie smycze i zabawki są irytujące

  OdpowiedzUsuń
 27. Myślę, że takie gadżety to fajny pomysł, bo przypominają co chwilę o reklamowanej firmie.

  OdpowiedzUsuń
 28. Uważam że warto. Sama zastanawiam się nad kilkoma gadżetami :)

  OdpowiedzUsuń
 29. Myślę, że to bardzo fajna opcja reklamy. Taki długopis czy kubek to dobry sposób by ktoś obdarowany pamiętał o naszej firmie ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.