Serum do włosów zgarniają... Wyniki

Witajcie!

  Mam dziś dla Was informację, kto dostanie serum do włosów z firmy Cece of sweden. Ale na początku trochę lamentowania. 

  Warunkiem wylosowania osób wygrywających miało być co najmniej 30 zgłoszeń, ale niestety nie uzbierało się tylu chętnych mimo to wyniki są. Było trzy obowiązkowe warunki, które były sprawdzane w pierwszej kolejności i zdarzyły się osoby które ich nie spełniły, wtedy dodatkowych rzeczy nie sprawdzałam i od razu takie zgłoszenie było odrzucane. Nie rozumnie zgłoszeń gdzie nie są spełniane wymagania odowiązkowe tylko szkoda Waszego i mojego czasu. Wiele osób napisało, że spełniło dodatkowe warunki a nie zrobiło tego no trudno. Jeśli udostępniacie wpis na fb to należy zrobić to publicznie bo inaczej nie mam możliwości tego sprawdzić. Na końcu można było otrzymać dodatkowy los za aktywność i kilka osób otrzymało taki losik np. za komentarze czy polecenie wpisu. Były takie osoby które zgłosiły się i były tylko wtedy raz na blogu, no cóż trudno ale warunki spełniły to brały udział w losowaniu. Jeśli ktoś przestanie obserwować bloga po wynikach bo ma takie prawo nie będzie brany nigdy więcej pod uwagę przy innych rozdaniach. No koniec żalów.

Serum wygrywają: 
Dzezabells hair 
 i 
Beauty B.

  Kochane serdecznie Wam gratuluję i czekam na Wasze adresy do wysyłki. Wiadomości możecie wysłać na pocztę lub fp. Macie na to cas 3 dni chodź im szybciej wyślecie dane tym szybciej ja wyślę paczuszki. 

  Za jakiś czas odbędzie się rozdanie, gdzie można będzie zdobyć szczotkę Tangle Teezer także czuwajcie.

Pozdrawiam :)
Anszpi

24 komentarze:

 1. Gratulacje :). Nie zgłosiłam się jedynie dlatego, że akurat za tą marką jakoś nie przepadam. Mam złe wspomnienia z ich szamponem :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje zwyciężczyni :) Nie przejmuj się małą ilością zgłoszeń ja sama ostatnio miałam 20 na 10 nagród... polecam zgłosić następnym razem konkurs do http://candy-i-rozdania.blogspot.com/, zawsze się nieco więcej osób zgłosi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Był zgłoszony a do twojego konkursu zgłaszałam się ale się nie udało

   Usuń
 3. Gratuluję wygranym i oczywiście czekam na kolejne rozdanie :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger