Labolatorium 50 gier Cartolina- zestaw na długie godziny świetnej zabawy

 

   „Nudzi mi się”- nie lubię słuchać tego sformułowania, a moja córka jest mistrzem w jego mówieniu. Trudno ją zająć na dłuższy czas, szybko nudzi się daną zabawą i szuka kolejnej. Jednego dnia potrafi bawić się w kilkanaście zabaw. Nowe zabawki lub gry potrafią zdziałać cuda i zainteresować Milenkę na długi czas. Kiedy dostała laboratorium 50 gier Cartolina, jej zabawa trwała bardzo długo i nie znudziła się po kilku dniach. Jest to zestaw, który daje wiele możliwości, a dziecko może bawić się na różne sposoby.


Laboratorium 50 gier Cartolina


  Labolatorium 50 gier ze świecącą marchewką to wyjątkowy zestaw dla dzieci. W pudełku znajduje się wiele różnych gier i zabaw. Mówiąca i świecąca Marchewka to element wielu z nich. Zachęca dziecko do czynnej zabawy i nauki. Do wyboru jest kilka układanek, puzzli, gier i kart do nauki. Podoba mi się różnorodność zabaw i gier, które uczą alfabetu, literek, cyferek, czytania czy poznawania nowych rzeczy. Zadaniem dziecka jest porównywanie, łączenie elementów, zgadywanie, układanie słów. Dziecko dzięki nim rozwija się intelektualnie oraz ćwiczy metorykę małą poprzez oko- rączka.


Układanki dla dziecka

Cartolina 50 gier

  Milenka z przyjemnością poznawała gry i zabawy, poświęciliśmy im sporo czasu, aby poznać wszystkie i wybrać te, które najbardziej się jej podobają. Wygrały te gry, gdzie Marchewka była elementem zabawy. Kiedy dziecko dobrze odpowie, Marchewka świeci i cieszy się z poprawnej odpowiedzi, kiedy zostanie zaznaczona błędna odpowiedź, Marchewka zachęca do ponownej odpowiedzi. Warzywo zostaje przyjacielem i pomocnikiem dziecka w nauce i rozrywce. Podobało mi się to jak łatwo i szybko moje dziecko zrozumiało i zapamiętało zabawy, gdzie potrzebna jest Marchewka. Jest to naprawdę świetna zabawa i miło spędzony czas.
Laboratorium 50 gier

  Labolatorium 50 gier to zestaw, który zainteresuje i zaciekawi każde dziecko. Według producenta zestaw jest dla dzieci od 3 do 6 roku życia, ale uważam, że już dwuletnie dzieci pod opieką rodzica będą świetnie się bawić. Polecam ten zestaw i myślę, że jest to idealny pomysł na prezent na zbliżające się Mikołajki czy święta.Wpis powstał we współpracy z dystrybutorem zabawek Dante

10 komentarzy:

 1. Nareszcie zabawka która zajmie dziecko na dłuższy czas. Też mamy ten problem że trzeba ciągle wymyślać coś nowego.

  OdpowiedzUsuń
 2. moje dzieciaki byłby zachwycone, uwielbiają takie gry i chętnie spędzają przy nich czas, także na pewno wezmę pod uwagę przy najbliższej okazji :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak szczerze powiem, że miałam kilka zestawów, gdzie było 10w1, 5w1 itd., ale nie cieszyły się one tak dużym zainteresowaniem moich dzieci jak 1w1 - nie wiem od czego to zależy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kilka dni temu trzymałam te laboratorium gier w rękach i po tej recenzji ogromnie żałuję, że go nie kupiłam. Całe szczęście wkrótce święta to będzie okazja nadrobić.

  OdpowiedzUsuń
 5. Naprawdę świetna edukacyjna zabawka, zdecydowanie mojemu synkowi pewnie tez by przypadła do gustu. Bardzo fajny wpis kochana, pozdrawiamy!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja również nie lubię słyszeć, że mojemu synkowi się nudzi, a widzę, że to wielkie pudło może skutecznie odegnać nudę! Bardzo chętnie skorzystam, a że zbliża się Mikołaj, to jest szansa na to, aby podarować taki zestaw gier.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo podoba mi się ta propozycja gier dla dzieci. Fajnie, że jest ich aż 50. Ekstra wybór.

  OdpowiedzUsuń
 8. Zdecydowanie wolę takie gry, niż sadzać dziecko przed komputerem

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger